زیباترین عینک‌های آفتابی سلبریتی‌ها که نباید از دست داد!

یکی از جذاب‌ترین وسایلی که افراد مشهور به طرز خیلی اعتیاد آوری از آن استفاده می‌کنند و بسیار هم به چشم می‌آید؛ عینک آفتابی است که نه تنها از چشمان در برابر اشعه‌های مضر UV خورشید محافظت می‌کنند، بلکه ظاهر را چندین پله بهتر و جذاب‌تر می‌کنند؛ البته به شرطی که درست انتخاب شده باشند. در ادامه به چند عینک آفتابی که افراد مشهور در سال ۲۰۲۲ به چشم زده اند؛ نگاهی انداخته البته با یک پیش در آمد خیلی مهم!

زیباترین عینک آفتابی سلبریتی ها
عینک آفتابی باید با توجه به شکل صورت شما انتخاب شود و نمی‌تواند تنها به این دلیل که مدلی ترند شده و یا به صورت یک فرد دیگر آمده است؛ آن را انتخاب کرد.
شما در چهره‌تان باید به چهار قسمت حسابی توجه کنید: پیشانی، استخوان گونه، خط فک و طول صورت و با توجه به آن‌ها عینک آفتابی مناسب را انتخاب کنید. خلاصه بگوییم باید بدانید شما جزو کدام دسته‌بندی شکل صورت هستید. مطلبی که اگر در سایت ما جستجو کنید و کلید واژه «عینک آفتابی» را بزنید، می‌توانید حسابی مطلب درباره‌اش پیدا کنید.

عینک آفتابی Aviator

زیباترین عینک آفتابی سلبریتی ها

اگر اهل فیلم دیدن باشید حتما AVITOR را دیده اید. در این فیلم که در سال ۱۹۸۶ ساخته شده، تام کروز یک عینک آفتابی مدل هوانوردی به چشم های‌اش زده است. فیلمی که باعث شد خیلی‌ها به سمت این مدل عینک بروند. اسم عینک هم به اسم فیلم تمام شد؛ چیزی که چندین بار در تاریخ سینما اتفاق افتاده است.

همین مدل عینک را امسال ۲۰۲۲ بن افلک به چشم زد.

زیباترین عینک آفتابی سلبریتی ها

ما از دو ستاره مرد سینما نام بردیم اما در میان خانم‌ها هم کسانی هستد که به این مدل حسابی علاقه دارند، مانند آنجلینا جولی و جنیفر آنیستون. عینک آفتابی خلبانی فریم بزرگ دارد و با قاب فلزی مشکی براق، لنزهای خاکستری تیره، یک مدل کلاسیک شیک و با اصل و نسب شمرده می‌شود.

زیباترین عینک آفتابی سلبریتی ها

عینک آفتابی گربه‌ای

این مدل عینک آفتابی هم همیشگی است و سال هاست روی خط تولید و عرضه و به چشم ستاره هاست. ریحانا با عینک آفتابی از این مدل و رنگ سفید روی فرش قرمز آمد. جیجی حدید، میراندا کر، سلنا گومز و پریانکا چوپرا اهم با این مدل عینک زیاد د یده شده اند. راز موفقیت عینک آفتابی چشم گربه‌ای تنوع طرح‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف است.

زیباترین عینک آفتابی سلبریتی ها

عینک آفتابی کلاسیک کلاب مستر

دیوید بکهام است عاشق عینک آفتابی کلاب مستر است. این مدل زاویه دار با قاب بزرگ و لنزهای خاکستری تیره، مناسب صورت بیضی، مربع، مستطیل است.

زیباترین عینک آفتابی سلبریتی ها

عینک آفتابی Wayfarer

عینک آفتابی Wayfarer شباهت زیادی به مدل کلاب مستر دارد. عمرش به دهه‌های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ می‌رسد و سلبریتی‌هایی مانند تیلور سویفت، ریس ویترسپون، جیک جیلنهال این مدل را به چشم زده اند.

زیباترین عینک آفتابی سلبریتی ها

عینک آفتابی رترو مربع

آیا در مورد عینک آفتابی که توجه مردم را در مجله Vogue به خود جلب کرد، شنیده اید؟ در سال ۲۰۰۰، عینک آفتابی مربعی برای اولین بار ظاهر شد. در میان دختران و مدل‌های استایل خیابانی مانند جیجی حدید و دوست صمیمی او کندال جنر مورد توجه قرار گرفت و جورج کلونی، نماد هالیوود و مرد خوش سیمای سینما در میان افراد مشهور از عینک‌های آفتابی چهارگوش کلاسیک زیاد استفاده کرد.

زیباترین عینک آفتابی سلبریتی ها

قاب بیشتر آن‌ها چوب آبنوس و ساج است و دارای لنزهای خاکستری تیره هستند که از چشمان شما در برابر درخشان‌ترین نور خورشید محافظت می‌کند. آن‌ها با صورت بیضی، گرد، قلب و ذوزنقه حسابی عالی به نظر می‌رسند.

عینک آفتابی گرد

با صرفه جویی وقت و هزینه در بهترین حالت، این سبک قاب ممکن است یکی از محبوب ترین‌ها برای شما و در بین افراد مشهور باشد. آزی اوزبورن موزیسین نمی‌تواند یک روز را بدون عینک آفتابی گرد خود سپری کند. اصلا او عملا برای مدل عینکش بود که شناخته شد!

زیباترین عینک آفتابی سلبریتی ها

عینک آفتابی گرد یکی از لوازم جانبی مد روز است و در همه اندازه‌ها و رنگ‌ها موجود است. عینک آفتابی ریز یا بزرگ، صورتی، زرد یا قرمز، همیشه ترند هستند! سلبریتی‌هایی مانند لیدی گاگا، سلنا، رابرت داونی جونیور، زین مالیک، حدیدز، دوقلوهای اولسن و خیلی‌های دیگر از جمله فهرست بلندی از سلبریتی‌هایی هستند که اغلب در خیابان‌ها با عینک آفتابی گرد دیده می‌شوند. پس آیا عینک‌های آفتابی گرد همچنان رواج دارند؟ قطعا!

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :