۵ مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

تابستان در راه است  فصلی که در آن رنگ های شاد، لباس های خنک و البته عینک های آفتابی بیش از هر چیزی در آن  به چشم می آید.  لطفا اگر قصد خرید عینک آفتابی را دارید ابتدا مقاله  ۵ مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید را تا انتها مطالعه کنید، مطمئنا کارشناسان چی بپوشم توصیه های خوبی برای شما دارند.

5 مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

۱- عینک آفتابی خلبانی

این مدل جز قدیمی ترین مدل های عینک آفتابی است. ابتدا در دهه ۱۹۶۰ میلادی و بعدها با نمایش فیلم TOP Gun در دهه ۱۹۸۰ میلادی به محبوبیت بیشتری در میان مردم دست یافت. عینک آفتابی خلبانی از جمله مدل هایی است که برای فرم های مختلف صورت مناسب بوده و هم خانم ها و هم آقایان می توانند از آن استفاده نمایید. فریم های کائوچیویی، فلزی و شیشه ها با رنگ بندی مختلف باعث ایجاد تنوع در این عینک آفتابی شده است.

5 مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

۲- عینک آفتابی با فریم کلاسیک

 این مدل عینک آفتابی نیز مانند عینک آفتابی خلبانی برای فرم های مختلف صورت مناسب است. و البته جز مدل های قدیمی و محبوب به شمار می آید. این مدل توسط بازیگران مشهوری چون جیمز دین در فیلم عصر و زمان و رابرت پتینسون در فیلم گرگ و میش استفاده شده است. بنابراین در انتخاب این مدل اصلا شک نکنید.

5 مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

 ۳- عینک آفتابی گربه ای

مدلی فریبنده! این مدل عینک آفتابی برای صورت هایی که به شکل قلب می باشند مناسب نیست.  این مدل برای صورت هایی که به فرم مربع و یا الماس نزدیک باشند مناسب خواهد بود. بنابراین اگر می خواهید شبیه هنرپیشه گان هالیوود شوید این مدل را انتخاب کنید.

5 مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

۴- عینک آفتابی گرد

 این مدل عینک آفتابی یادآور دهه ۱۹۷۰ میلادی است. زمانی که بسیاری از مردم از عینک های آفتابی گرد استفاده می کردند. با گذشت زمان طراحان فشن به طراحی مجدد این مدل فریم برای ستارگانی چون جانی دپ و لیدی گاگا نیز پرداخته اند.

5 مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید

۵- عینک آفتابی  غیر معمول

اگر قصد استفاده از این نوع عینک آفتابی را دارید باید بگویم که اعتماد به نفس مثال زدنی دارید! این مدل فریم برای صورت های ستاره گون و قلبی مناسب می باشد.

با اینکه در این مقاله به ۵ مدل عینک آفتابی شیک برای فصل جدید پرداختیم. اما به یاد داشته باشید که می توانید قوانین را در عرصه مد و فشن بشکنید و مدل های مختلف را امتحان نمایید.

مطالب مرتبط:  

۱- انتخاب عینک آفتابی با توجه به فرم صورت

۲- ۵۰ مدل عینک آفتابی زنانه برای روزهای آفتابی و داغ

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :