چطور خوش‌تیپ تر شویم؟

0

اگر از تیپ و لباس پوشیدن خود خسته شده اید و همیشه حسرت لباس‌های جذاب دیگران را می‌خورید و متعجب هستید که چرا نمی‌توانید خوش تیپ باشید این مطلب برای شماست. نکاتی که رعایت کردن آن‌ها باعث می‌شود جذاب‌تر و خوش لباس‌تر شوید. چطور خوش‌تیپ تر شویم؟

به لباس سوم توجه ویژه داشته باشید

لباس سوم لباسی است که کمک می‌کند استایل شما مرتب و جمع و جور به نظر برسد. کت، پالتو و کاپشن چنین نقشی را در لباس‌های ما ایفا می‌کنند که لازم از بهترین کیفیت و با رنگ و طرحی مناسب انتخاب شوند.

چطور خوش‌تیپ تر شویم؟

متناسب با اندام خود لباس بپوشید

هر کسی اندام خاصی دارد و باید طوری لباس بپوشد تا ایرادهای اندام خود را پوشانده و آن را به اندام ایده آل نزدیک تر کند و علاوه بر اندام باید به رنگ پوست و مو و سایر خصوصیات نیز باید توجه کنید.

چطور خوش‌تیپ تر شویم؟

لباس‌های اساسی با کیفیت تهیه کنید

لباس‌هایی که در تعداد زیادی از ترکیب‌های لباس‌های شما نقش دارند مثل مانتو، شلوار جین و … چون تعداد و مدت پوشیده شدن آن ها بیشتر است باید با دوام و با کیفیت باشند تا هزینه‌های لباس کاهش یابد.

چطور خوش‌تیپ تر شویم؟

به موقع آماده شوید

همیشه قبل از آماده شدن باید زمان کافی برای انتخاب لباس‌ها و استایل آن‌ها در نظر بگیرید. علاوه برآن باید زمان کافی برای پوشیدن لباس‌ها و آماده شدن برای رفتن به بیرون اختصاص دهید.

چند ترکیب آماده برای بعد داشته باشید

برای جلوگیری از پوشیدن لباس‌های تکراری بهتر است لباس‌های مختلف خود را با هم ترکیب کرده و چند استایل آماده متنوع برای روزهای آتی در ذهن خود داشته باشید.

مطالب مرتبط:

1- استایل شخصی چیست؟

2- توصیه‌هایی از استایلیست‌های فرانسوی

3- چگونه تیپ کلاسیک داشته باشیم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :