چطور کاپشن خلبانی بپوشید؟

0

کاپشن خلبانی به کاپشنی گفته می‌شود که زیپ دار بوده و سر آستین و لبه‌های آن کشباف است، طول آن معمولا تا کمر است و برخی مدل‌های آن دارای کلاه هستند. کاپشن‌های خلبانی مردانه محبوبیت زیادی بین آقایان دارند و لباس مناسبی برای فصل های سرد هستند اما اگر در استایل این لباس مشکل دارید بهتر است این مقاله را بخوانید. آقایان چطور کاپشن خلبانی بپوشید؟

راه‌های مختلفی برای پوشیدن کاپشن خلبانی وجود دارد به همین دلیل در این مقاله انواع مختلف کاپشن خلبانی را دسته بندی کرده و استایل مناسب آن را معرفی خواهیم نمود.

کاپشن خلبانی سبز

این رنگ از معمول ترین رنگ‌های کاپشن خلبانی است. تکنیک جالب در استایل این کاپشن اضافه کردن آن به یک استایل تک رنگ است مثلا سر تا پا مشکی یا خاکستری. شما این کاپشن را به راحتی می‌توانید روی تی شرت و یا پیراهن ساده بپوشید بدون آن که حجم روی آن ایجاد شود. هنگام خرید این کاپشن‌ها بهتر است مدل‌های بدون طرح و رنگ‌های تیره تر سبز را انتخاب کنید و از رنگ‌های جیغ دوری کنید.

چطور کاپشن خلبانی بپوشید؟

استایل راحتی با کاپشن خلبانی

پوشیدن این کاپشن‌ها با شلوار جین روشن و سنگ شور چنین حالتی به استایل شما خواهد داد. همچنین در ماه‌های سرد تر می‌توانید آن را روی سوئیشرت یا پیراهن چهارخانه به همراه شلوار تنگ بپوشید و از استایل راحت خود لذت ببرید. دقت کنید که این کاپشن‌ها با شلوار گشاد ترکیب مناسبی ایجاد نمی کنند.

چطور کاپشن خلبانی بپوشید؟

کاپشن چرم خلبانی

برای کسانی که عاشق چرم هستند این کاپشن انتخاب ایده آل خواهد بود چون می‌توانند به راحتی آن را با یک شلوار جین و تی شرت ست کنند.

چطور کاپشن خلبانی بپوشید؟

استایل رسمی با کاپشن خلبانی

این کاپشن را با استایل رسمی هم می‌توان استفاده کرد، کافی است از مدل‌های ساده و کلاسیک که جلب توجه کمتری دارند مثل چرم استفاده کنید و با شلوار و کفش رسمی و پیراهن ساده بپوشید.

چطور کاپشن خلبانی بپوشید؟

مطالب مرتبط:

1- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

2-  راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

3- 4 راز آقایان خوش تیپ از زبان یک استایلیست

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شما

سینا در تاریخ 12 فوریه 2020

سلام، ممنون از مطلب خوبتون. خاستم بدونم شال گردن با کاپشن خلبانی هم میپوشند؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :