محمد رضا اهوارکی در
0

انواع جوراب زنانه و نحوه پوشیدن آن

انواع جوراب زنانه و نحوه پوشیدن آن

این طور که پیداست به غیر از کادوی روز مرد برای آقایون، این آیتم کوچیک و مهم یعنی جوراب اکثر مواقع به چشم نمیاد و کسی هم راجع بهش صحبت نمی کنه. ولی در این مقاله قصد داریم انواع جوراب زنانه و نحوه پوشیدن آن را به شما آموزش دهیم با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید. 

جوراب زنانه

1- جوراب کوتاه

این جور جوراب ها خوراک پوشیدن با کفش های چرمی تخت که اکثر خانم ها از اون استفاده می کنند و کتانی ها هستند. شاید ست کردن رنگش سخت باشه ولی کافیه از این قانونا پیروی کنید:

  • اگه قراره اونو با کتانی ست کنید نیازی نیست رنگ ها از یک خانواده باشند. مثلا اگه کتانی تون صورتیه جوراب کوتاه سفید هم برای ست کردن با اون خوبه.
  • اگه قراره با کفش های تخت ست بشه سعی کنید رنگ ها از یک خانواده باشند و نهایتا کمی کنتراست توشون دیده بشه. مثلا کفش بادمجانی رو با جوراب مشکی میشه ست کرد.

نکته ی دیگه که لازم نیست خیلی شلوار تنگ و کوتاه بپوشید که کوتاه بودن جورابتون دیده بشه.

2- جوراب با طول متوسط

همونطور که می دونید الان مد داره به سمت جوراب های با طول متوسط (کمی بالاتر از قوزک پا) پیش میره. اگر پای تقریبا تپل و پهنی دارید این مدل جوراب زنانه  به شما توصیه میشه. برای تیپ های مجلسی هم اگه خیلی اصرار دارید جوراب پاتون باشه این مدل بهترین انتخابتون میتونه باشه.

خوبی دیگه‌ی این مدل جوراب ست شدنش هم با کفش پاشنه بلند و هم با کتانی است. جالب تر اینکه کسایی که عاشق دامن هستند می تونند این مدل رو با دامن خیلی راحت و شیک تو مهمونیا بپوشن.

جوراب زنانه

3- جوراب بلند

این جوراب ها دو کاربرد عمده دارند. یکی فصل سرما و دیگری مجالس و مهمانی ها. استفاده ی روزمره از اون ها هم در خانم های نسل های قبل زیاد دیده میشه. توصیه ی ما به شما انتخاب رنگ ها تیره برای این مدل جورابه. مشکی و سرمه ای بهترین انتخاب ها هستند.

مطالب مرتبط:

1- تیپ زدن بدون جوراب چگونه است؟

2- جوراب شلواری اکسسوری ضروری در کمد خانم ها

3- 5 دلیل برای پوشیدن جوراب های رنگی و روشندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :