جوراب شلواری، اکسسوری ضروری در کمد خانم ها + پیشنهاد خرید

شاید در روزهای بهاری و تابستانی آنقدرها هم که باید از جوراب شلواری استفاده نکنیم، اما این آیتم یکی از مهم ترین اکسسوری هایی است که هر خانوم خوش سلیقه در کمد لباس هایش چند جفتی از آن ها را دارد.

 

 

1- جوراب شلواری شما را لاغرتر نشان می دهند

جوراب شلواری مشکی مات یک معجزه مهم برایتان خواهد بود. به راحتی و تنها با استفاده از این جوراب ها خودتان را لاغرتر از آن چیزی که هستید نشان دهید.

2- جوراب شلواری نازک، با کت دامن مناسب است

اگر در فکر این هستید که یک جوراب شلواری نازک به تن کنید حتما قبل از آن کت و دامن مناسب آن را پیدا کنید. به این طریق می توانید یک کنتراست مناسب بین جوراب شلواری و لباس تان بوجود آورید. بنابراین نازک بودن جوراب شلواری تابعی از لباس شماست.

3- جوراب شلواری رنگ پا

بسیاری از خانم ها این دغدغه را دارند که با جوراب شلواری رنگ پا به مهمانی بروند و یا بدون آن؟ این مساله به مقدار زیادی به رنگ و نوع پوست شما بستگی داره، اگر پوست شما شفاف و درخشان است و البته لطیف هیچ اشکالی نداره که بدون جوراب شلواری لباس تان را به تن کنید. در غیر این صورت سعی کنید جوراب رنگ پای خودتان را پیدا کرده و آن را بپوشید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه سایز سینه بند خود را تشخیص دهم؟

2- دو گام تا انتخاب سینه بند مناسب

3- نکات مهم در شستشوی و نگهداری لباس زیر زنانه

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شما

احمد در تاریخ 22 اکتبر 2021

من ترجیح میدم جوراب شلواری زنانه بپوشم خصوصا رنگ پاارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :