chadmin در
0

5 دلیل برای پوشیدن جوراب های رنگی و روشن!

5 دلیل برای پوشیدن جوراب های رنگی و روشن!

به نظرتان آقایان تنها باید جوراب مشکی، خاکستری و یا سرمه ای بپوشند؟ به نظر شما خیلی خسته کننده نیست که دائما به فکر ست کردن باشیم؟ داشتن چند جفت جوراب با طرح ها و رنگ های مختلف می تواند خیلی خلاقانه و البته قابل توجه باشد. 5 دلیل برای پوشیدن جوراب های رنگی و روشن! عنوان مقاله ای است که کارشناسان چی بپوشم در ادامه به آن اشاره خواهند نمود. با ما همراه باشید. 

 5 دلیل برای پوشیدن جوراب های رنگی و روشن!

1- جوراب های روشن می توانند قابل استفاده باشند اگر…

این روزها بسیاری از کمپانی های تولید کننده جوراب به تولید رنگ های متنوعی از جوراب های مردانه می پردازند، پیش از این شاید تنها دلیل برای پوشیدن جوراب های رنگی و روشن رفتن به باشگاه و انجام فعالیت های ورزشی بود اما امروزه این مدل جوراب ها مد روز هستند و اگر می خواهید از قافله عاشقان مد و لباس دور نشوید این طرح ها و رنگ ها را برای جوراب های خود استفاده کنید.

2- معمولا مقاوم تر از سایر جوراب ها هستند

اگر برای خرید جوراب های رنگی و روشن به سراغ دست فروشان کنار خیابان نروید بدون شک  متوجه خواهید شد که این جوراب ها دارای کیفیت و دوام بیشتری از جوراب های رسمی و تک رنگ گذشته تان خواهد بود.

3- انتخاب جوراب های رنگی ریسک کمی دارد

شاید با ما موافق باشید که خرید جوراب مانند کت و شلوار و بسیاری دیگر از انواع اکسسوری های مردانه دارای هزینه زیادی نیست. لذا باتوجه به ریسک پایین هزینه می توانید شانس خود را برای خرید جوراب های رنگی امتحان کنید.

4- جوراب های رنگی یک هدیه خوب به آقایان

ساده ترین کادویی که می توان برای هر مردی خرید، جوراب است! شاید به همین دلیل است که بسیاری از آقایان این هدیه نصیب شان می شود به هر حال جوراب های رنگی و روشن می تواند یک هدیه خوب به آقایان باشد!

5- جوراب های رنگی و روشن مد روز هستند

یکی از اکسسوری های مردانه که بیش از سایرین دچار تغییر و تحول شده جوراب است، کت و شلوار، کفش های مردانه طی دهه های اخیر تغییر چندانی نداشته است. بنابراین اگر می خواهید مد روز باشید این نوع از جوراب ها را انتخاب کنید.

نکته: جوراب های رنگی و روشن به هیچ وجه رسمی نبوده و نمی توانند یک انتخاب مناسب برای حضور در جلسات رسمی و یا مصاحبه ها باشد. بنابراین در این جلسات بیش از پیش محافظه کار بوده و از این نوع جوراب ها استفاده نکنید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه جوراب مناسب برای پاهایم انتخاب کنم؟

2- چه نوع جورابی را با لباس هایم بپوشم؟

3- پنج نکته کلیدی برای خوش تیپ تر شدن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :