chadmin در
0

چه نوع جورابی را با لباس هایم بپوشم؟

چه نوع جورابی را با لباس هایم بپوشم؟

جوراب از آن دسته پوشاکی است که در طول سال (به جز تابستان و هنگام پوشیدن صندل) مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با توجه به نوع پوشش خود از نوع ظریف و یا ضخیم موجود در بازار استفاده کنید. جوراب نقش بسیار با اهمیتی در سلامتی شما برای جلوگیری از به وجود آمدن قارچ و امراض مختلف پا را ایفا می کند. مهم ترین سوالی که در ذهن شما نقش خواهد بست این است که چه نوع جورابی را با لباس هایم بپوشم؟ کارشناسان چی بپوشم  در ادامه به پاسخ این سوال خواهند پرداخت.

 

چه نوع جورابی را با لباس هایم بپوشم؟

نکات کلی در انتخاب جوراب

  • اگر قصد پوشیدن یک لباس رسمی را دارید، سعی کنید از جوراب هایی که ساق بلندتری دارند، استفاده کنید تا زمانی که روس صندلی یا مبل نشسته اید و پاهایتان را روی هم می اندازید، ساق پاهایتان مشخص نشود.
  •  در فصل بهار و تابستان استفاده از جوراب های بدون ساق که این روز ها از تنوع بالایی برخوردار می باشند و در میان جوانان نیز بسیار مورد توجه هستند، بلامانع خواهد بود. توجه داشته باشید که این نوع جوراب را تنها باید با کفش های اسپرت بپوشید نه در حالت رسمی و با یک کفش مجلسی!
  • جوراب شما باید با رنگ لباس تان (شلوارتان) هماهنگی مستقیمی داشته باشد، یعنی رنگ جوراب شما می بایست یک درجه تیره تر از رنگ شلوارتان باشد.
  •  سعی کنید جورابی انتخاب کنید که درصد الیاف طبیعی از الیاف مصنوعی آن بیشتر باشد.
  • هر چه درصد الیاف نایلون بکار رفته در بافت جوراب بیشتر باشد عمر آن نیز به سبب افزایش ثبات سایشی جوراب افزایش می یابد، با این حال پای شما کمتر احساس راحتی می کند.
  • جوراب سفید همواره غیر رسمی و ورزشی است. بنابراین تا حد امکان نباید با لباس رسمی و کفش رسمی پوشیده شود.

مطلب مرتبط: چه رنگ لباسی انتخاب کنم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :