محمد رضا اهوارکی در
0

تیپ زدن بدون جوراب چگونه است؟

تیپ زدن بدون جوراب چگونه است؟

شاید با خود بگویید که تیپ زدن بدون جوراب مانند خیلی از تیپ هایی که در این سایت هم دیده اید آسان باشد. ولی در واقع این طور نیست. باید اصولی رعایت شود. قوانینی وجود دارد که در این مقاله قرار است برایتان شرح دهیم. با ما همراه باشید.

1- جوراب مخفی بپوشید!

نکته ی جوراب نپوشیدن، ایجاد توهم جوراب نپوشیدن در چشم دیگران است نه اینکه واقعا کاملا بدون جوراب باشید. سعی کنید از جوراب مخفی (جوراب کالج یا جوراب بدون ساق) استفاده کنید به جای اینکه با استخری از عرق درون کفشتان مواجه شوید.

تیپ زدن بدون جوراب چگونه است؟

2- شلوار با پاچه ی مناسب انتخاب کنید

شاید متوجه شده باشید که شلوار های پاچه گشاد امسال در حال مد شدن هستند. یکی از دلایل آن همین زیبایی خاصی که بدون پوشیدن جوراب به تیپ شما می دهند است. در این مواقع باید سعی کنید پاچه ی شلوار را طوری تنظیم کنید که دقیقا تا روی قوزک شما باشد که جلوه ی زیبایی به نپوشیدن جوراب شما بدهد. (بد نیست مقاله تا زدن پاچه شلوار را مطالعه کنید)

تیپ زدن بدون جوراب چگونه است؟تیپ زدن بدون جوراب چگونه است؟

3- موقعیت را بسنجید

همیشه به میزان رسمی بودن موقعیتی که در آن قرار دارید خیلی توجه کنید. با اینکه این تیپ بسیار زیبا خواهد بود و در اکثر مواقع هم کاربرد دارد ولی در مراسم رسمی تری مانند عروسی و یا جلسات اداری توصیه نمی شود. ولی اگر موقعیت کاریتان طوری است که در محیط کار شرایط برای نپوشیدن جوراب وجود دارد سعی کنید از شلوار رنگی های طوسی یا قهوه ای با جوراب مخفی استفاده کنید.

تیپ زدن بدون جوراب چگونه است؟

4- قسمتی از پا که نمایان می شود باید تمیز باشد

قبل از اینکه به دنبال جوراب مخفی یا شلوارهای زیبای مناسب این تیپ باشید باید به شما بگویم که نپوشیدن جوراب مستلزم داشتن پایی تمیز است. باید توجه خاصی به قوزک پا و روی پا که قرار است در معرض دید قرار بگیرد بکنید. کرم های مرطوب کننده ی مخصوص این کار وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

تیپ زدن بدون جوراب چگونه است؟

5- قرار نیست همه جای روی پای شما معلوم شود

با خودتان فکر نکنید که هرچه بیشتر پای من معلوم باشد جلوه ی زیباتری دارد. با اینکه قانونی برای آن وجود ندارد اما همین که مقدار کمی از روی پای شما به همراه قوزک معلوم باشد برای این تیپ کفایت می کند.

تیپ زدن بدون جوراب چگونه است؟

مطالب مرتبط:

1- جوراب شلواری اکسسوری ضروری در کمد لباس خانم ها

2- کفش بدون جوراب، آیا درسته؟

3- کفش کالج را بدون جوراب بپوشید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :