سارا هنجنی در
0

کفش بدون جوراب، آیا درسته؟

کفش بدون جوراب، آیا درسته؟

همه ما می دونیم که مد هر روز و هر روز در حال تغییر است و هوای بهاری نیز دیگه داره به روزهای پایانیش میرسه و ظهر ها و عصرها نسبتا گرمی را داریم تجربه می کنیم. حالا به نظر شمامیشه  کفش بدون جوراب پوشید؟ ایا این کار درستیه؟ با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

کفش بدون جوراب، آیا درسته؟

مخالفان کفش بدون جوراب، در واقع دو دلیل عمده دارند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

1- پای شما عرق میکنه، در واقع دلیل نسبتا مناسبی است که نباید کفش را بدون جوراب پوشید. اگر جوراب به پا نکنید در آخر روز، هنگامی که می خواهید پاهایتان را از کفش خارج کنید با دو مشکل مهم مواجه می شوید، پاهایی که خیس عرق هستند و بوی نامطبوعی که از کفش تان به بیرون می آید! برای این مساله بسیاری توصیه می کنند که از پودرهای مخصوصی که برای از بین رفتن بوی کفش است استفاده کنید و هر شب آن  را درون کفش خود بریزید، اما کی حوصله داره این کار رو انجام بده اونم هر شب!

کفش بدون جوراب، آیا درسته؟

2- پای بی جوراب اصلا قشنگ نیست. تاکنون در چی بپوشم بسیاری از افراد خوشتیپ را به شما معرفی نمودیم اما هیچ کدام از آن ها را بدون جوراب ندید، شاید خیلی محافظه کارانه باشه اما یک واقعیت غیر قابل انکار است. نپوشیدن جوراب آن هم برای یک جلسه رسمی؟ اصلا قابل قبول نیست!

بهترین روش برای نپوشیدن جوراب، در واقع اینه که نباید هیچ گاه بدون جوراب باشید! اگر به هر دلیلی قصد استفاده از جوراب را ندارید پیشنهاد ما به شما جوراب های کالج و یا همان جوراب های بدون ساق هستند که علاوه بر اینکه این نیاز شما را مرتفع می کند، مانع از ایجاد بوی بد در پا و کفش شما می شود.

کفش بدون جوراب، آیا درسته؟

مطالب مرتبط:

1- کفش کالج را بدون جوراب بپوشید

2- چگونه یک جفت کفش تمیز و شیک داشته باشیم؟

3- انتخاب کفش مناسب مردانه برای تابستاندیدگاه شما

احسانی در تاریخ 24 فوریه 2021

من ازجوراب پوشیدن بدم میاد

احسانی در تاریخ 24 فوریه 2021

من ازجوراب پوشیدن بدم میادولی من پسرم از هنا و لاکم خوشم میادارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :