محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه یک جفت کفش تمیز و شیک داشته باشیم؟

چگونه یک جفت کفش تمیز و شیک داشته باشیم؟

داشتن یک جفت کفش رسمی در کمدتان امری ضروریست ولی آیا راهی وجود دارد که همیشه نو و براق به نظر بیاد؟ در ادامه کارشناسان چی بپوشم چند را برای تمیز نگه داشتن آن ارایه خواهند نمود با ما همراه باشید. 

single_content ad banner

1- یکی از راه های تمیز و تازه نگاه داشتن کفش های چرمی واکس زدن آن هاست؛ مخصوصا قبل از قدم زدن در هوای بارانی. نه تنها این کار ماهی یکبار برای شما تمرینی برای تمیز کردن کفش هایتان است بلکه روغن درون واکس باعث جلوگیری از نشستن رطوبت، کثیفی و نمک بر روی کفش هایتان می شود.

چگونه یک جفت کفش تمیز و شیک داشته باشیم؟

2- واکس زدن همچنین راهی عالی برای تغییر ظاهر کفشتان است. اگر به دنبال یک جفت کفش قهوه ای هستید یک واکس تیره تر را امتحان کنید. یک واکس مشکی یا شکلاتی روی کفش های قهوه ای ظاهری بسیار زیبا به آن ها می بخشد.

3- اگر به دنبال کفش های چرمی هستید ابزار زیادی در اختیار شماست که ظاهر آن را تمیز نگاه دارید. به دنبال اسپری های مخصوص چرم بگردید که از تماس رطوبت و گرد و خاک روی کفش تان جلوگیری می کند. ابتدا روی قسمت کوچکی از کفش امتحان کنید و از تغییر نکردن رنگ آن مطمئن شوید و سپس روی کل کفش بپاشید.

چگونه یک جفت کفش تمیز و شیک داشته باشیم؟

4- برای خراش های روی کفش از چرم پاک کن استفاده کنید که لکه ها را از بین می برد و با یک مسواک چرم روی آن بکشید، شکل ظاهری کفش را مانند روز اولش می شود.

اگر  مشکل از درون کفش است و یا پارگی وجود دارد سعی کنید سریعا آن را به کفاش برای ترمیم بدهید تا هزینه ی خرید دوباره ی کفش را متقبل نشوید.

مطالب مرتبط:

1- چگونه از شر بوی بد پا راحت شویم؟

2- راه های نگهداری کتانی های سفید

3- چگونه کفش های بهاره را با لباس بلند ست کنیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :