راه های نگهداری کتانی های سفید چیست؟

همه می دانیم که کتانی سفید اساسی ترین چیز برای یک انسان مدرن در قرن 21 است اما سوال اینجاست که چگونه باید این اکسسوری حساس را تمیز نگاه داشت. در این مورد با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

کتانی سفید یک مزیت بزرگ دارد و آن هم راحت بودن و شیک بودن آن است که باعث می شود شما همه جا از محل کار تا بازدید از یک گالری در شب هم آن را به بپوشید. تضاد رنگ سفید با سایر رنگ ها باعث می شود که که جلوه ای زیبا تیپ به شما دهد.

راه های نگهداری کتانی های سفید چیست؟

راه های نگهداری کتانی های سفید چیست؟

راه های نگهداری کتانی های سفید چیست؟

 پس اگر رنگ ها و الگوهای زیادی در کمد لباستان دارید و نمی دانید آن ها را با چه رنگ کتانی ست کنید حتما کتانی سفیدتان را با آن بپوشید. اما وقتی بحث تمیز کردن آن ها می شود همه ی نگرانی های دنیا روی سرمان خراب می شود. حتی اگر تمیز ترین آدم روی زمین هم باشید ، کتانی های سفید شدیدا زود چرک و کثیف می شوند.

راه های نگهداری کتانی های سفید چیست؟

راه های تمیز کردن کتانی سفید:

1- قبل از اینکه کتانی چرمتان را برای گردش یا بیرون رفتن از خانه به تن کنید حتما کمی اسپری تمیز کننده روی آن بزنید و با فرچه ی مخصوص روی آن بکشید.

2- سطح بالایی آن را به طور منظم با شانه یا فرچه تمیز کنید.

3- از اسپری جادویی که در آب کف می کند هم برای تمیز کردن چرک ها از کناره های کتانی استفاده کنید.

4- شستن نیز هر چند وقت یک بار برای کتانی های سفید لازم است.

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :