محمد رضا اهوارکی در
0

3 روش برای ست کردن قرمز، سفید و آبی

3 روش برای ست کردن قرمز، سفید و آبی

این سه رنگ شاید از عجیب ترین رنگ ها برای شما باشند ولی ست کردن و پوشیدن آن ها با هم آنقدرها هم سخت نیست. کافیست کمی وقت بگذارید و از قوانین این مقاله پیروی کنید تا استایلی زیبا برای خودتان بسازید. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

چگونه آبی و قرمز و سفید را در یک لباس مجلسی رسمی به کار ببریم؟

3 روش برای ست کردن قرمز، سفید و آبی در یک استایل

در این مواقع باید به جای استفاده از رنگ های خیلی شاد و توچشم، خیلی شیک و ساده بگردید. یک پیراهن کلاسیک یقه دار آبی و شلوار های پاچه تنگ قرمز مناسب ترین ست را تشکیل می دهند. اگر پیراهن را راه راه آبی و سفید را انتخاب کنید نه تنها مانعی ندارد بلکه به زیبایی استایل می افزاید. در این مواقع سعی کنید کفش ها و اکسسوری های دیگر را سفید انتخاب کنید.

چگونه آبی و قرمز و سفید را در استایل غیر مجلسی رسمی به کار ببریم

3 روش برای ست کردن قرمز، سفید و آبی در یک استایل

مواقعی که می خواهید لباس سرتا پا یه تیکه بپوشید سخت ترین کار انتخاب رنگ است. ولی در این مواقع پیشنهاد ما به شما این است که یک پیراهن سفید بلند بپوشید و سپس در اکسسوری ها رنگ آبی و قرمز را به کار ببرید. صندل ها قرمز پای شما را شاد و سرحال نشان می دهد. رژ لب قرمز را فراموش کنید و به دنبال خط چشم های آبی باشید که زیبایی استایل شما را دو چندان کند. اکسسوری های شما می تواند ترکیبی از این دو رنگ نیز باشد.

3 روش برای ست کردن قرمز، سفید و آبی در یک استایل

روشی دیگر برای این کار لباس مجلسی گلدار قرمز و سفید به همراه دامن یا شلوارک آبی است . در این مواقع استفاده از جین هم مناسب است. کیف قرمز و صندل های سفید مناسب ترین گزینه هستند ولی در انتخاب رنگ اکسسوری ها مختارید. آرایش را طلایی به کار ببرید و از خط ابروهای طلایی که در پست های اخیر به آن اشاره کردیم استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

1- نحوه ی انتخاب لباس برای خانم ها چاق

2- راهنمای انتخاب شال و روسری قسمت اول

3- ترفندهایی برای خرید کفش پاشنه بلند بدون درددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :