نحوه انتخاب لباس برای خانم های چاق

در این مقاله قصد داریم تجربیات Susan Moses را با شما مخاطبان چی بپوشم در میان بگذاریم. سوزان بیش از 20 سال به عنوان استایلیست افراد مشهوری مانند بریتنی اسپیرز، ملکه لطیفه و … بوده است. با ما همراه باشید.

1- بین اندازه بودن و تنگ بودن لباس تفاوت قائل شوید

بین فیت بودن (اندازه بودن) با تنگ بودن لباس تفاوت های زیادی وجود دارد. اگر لباس تنگ بپوشید مطمئنا باعث می شود که لباس زیر شما نمایان شود که این یک افتضاح واقعی است.

2- فرم بدنی خود را بشناسید

هر خانومی درشت هیکلی باید باید فرم بدنی خود را به خوبی بشناسد و براساس آن لباس مجلسی، مانتو و … را انتخاب کند. ممکن است چاقی شما گلابی شکل، سیبی، ساعت شنی و … باشد.

3- هیچ گاه لگینگ و ساپورت نپوشید!

اصلا من نمیدونم کی گفته که ساپورت رو میتونید تو کوچه و خیابون بپوشید؟! ساپورت و لگینگ بیشتر یه نوع لباس زیر به حساب می آیند و هرگز نمی توانند نقش شلوار جین، کتان و … را بازی کنند.

4- وقتی شک داشتید، دامن بلند مدادی بپوشید

اگر قراره به یک مهمانی برید و خیلی نمیدونید که چی بپوشید که خوشتیپ باشید، کافیست یک دامن مدادی بلند (تا زیر زانو) بپوشید این دامن ها به صورت وحشتناکی شما را لاغر تر نشان می دهند. همچنین با توجه به فرم بدنی تان می تونید با کت زنانه مجلسی آن را ست کنید.

5- کیف دستی مناسب تهیه کنید

کیف دستی تان را براساس فرم بدنی و هیکل خود انتخاب کنید، کیف های کوچک اصلا مناسب شما نیستند!

مطالب مرتبط:

1- 9 تیپی که شما را چاق تر نشان می دهد

2- آقایان از کدام لباس های زنانه متنفراند؟

3- انتخاب کت زنانه مجلسی با توجه به اندام

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :