آقایان از کدام لباس های زنانه متنفراند؟

درسته که پوشیدن لباس امری سلیقه ای است اما بهتر است قبل از اینکه لباسی را بپوشید و یا از فروشگاه مورد علاقه تان خریداری کنید ابتدا از خودتان بپرسید که آیا همسرتان از این مدل لباس خوشش میاد؟ آقایان از کدام لباس های زنانه متنفراند؟ عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت با چی بپوشم همراه باشید. 

ad banner

لباس های خیلی گشاد

۱- لباس های زنانه خیلی گشاد

مطمئنم خیلی از خانم‌ها نیز با این نکته موافق‌اند که پوشیدن لباس های گشاد تنها باعث می شود آنها را چاق نمایش دهد. بنابراین از پوشیدن این مدل لباس خودداری کنید.

شلوار جین فاق بلند

۲- شلوار جین فاق بلند

شلوارهای جین فاق بلند یکی از مواردی است که آقایان دوست ندارند همسرشان بپوشد. به یاد داشته باشید که این مدل شلوارها که به ماما جین معروف هستند و همان طور که از نام آن پیداست مناسب مامان‌هاست نه خانم‌های جوان!

آقایان از کدام لباس های زنانه متنفراند؟

۳- لباس زنانه ماکسی 

آقایان خیلی جز هواداران لباس ماکسی نیستند، به یاد داشته باشید که لباس های ماکسی عموما برای خانم های مسن است. بنابراین اگر تازه ازدواج کرده‌اید و جوان هستید این مدل لباس را جلوی همسرتان نپوشید.

 کاپشن شلوار ورزشی

۴- کاپشن شلوار ورزشی زنانه

اساسا تیپ‌هایی که خیلی پسرانه هستند برای آقایان خیلی جذاب نیست. بنابراین به جای پوشیدن کاپشن شلوار ورزشی در منزل از تاپ و شلوارک‌هایی استفاده کنید که مختص بانوان است.

مطالب مرتبط:

۱- وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟

۲- خانم ها: چگونه از سر تا پا سفید بپوشم؟

۳- کیت میدلتون فقط همین ۶ آیتم را در کمد لباس خود دارد!

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شما

مهدیه در تاریخ 24 سپتامبر 2016

به درک که متنفرند ما که نباید برای خوش اومدن آقایون لباس بپوشیم

نگار در تاریخ 17 نوامبر 2017

دقیقا به درکارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :