سارا هنجنی در
0

انتخاب کت زنانه مجلسی با توجه به اندام

انتخاب کت زنانه مجلسی با توجه به اندام

داشتن یک کت زنانه فیت (اندازه) از مهم ترین آیتم هایی است که هر خانوم جوان باید به آن توجه داشته باشه، اما سوالی که الان مطرح میشه اینه که چگونه یک کت زنانه مناسب انتخاب کنم؟ یک کت زنانه را می تونید با لباس مجلسی های مختلفی بپوشید، عروسی، عقد، نامزدی و … با چی بپوشم همراه باشید. این شما و این مقاله انتخاب کت زنانه مجلسی با توجه به اندام

انتخاب کت زنانه مجلسی با توجه به اندام

1- افرادی که اندام مستطیلی دارند

اگر چنین اندامی دارید یعنی یا پهلو ها، سینه و باسن شما تقریبا در یک خط مستقیم قرار گرفته است. برای اینکه خوش هیکل تر دیده بشید کافیست کت هایی را انتخاب کنید که کمر کرستی دارند. همچنین پارچه های گیپور میتونه به شما در خوش فرم دیده شدن کمک کنه. پوشیدن کت با پارچه های طرح دار و رنگی به شما توصیه می شود.

2- افرادی که اندام گلابی شکل دارند

باسن این افراد نسبت به بالا تنه بزرگ تر است، بنابراین از پوشیدن کت های زنانه ای که بر روی باسن تان قرار می گیرند جدا خودداری کنید؛ چرا که در این صورت باسن شما بزرگ تر از آن چیزی که هست دیده می شود. برای اینکه چاقی شما در ناحیه باسن کمتر مورد توجه قرار بگیرد بهتر است کت هایی به تن کنید که لبه بزرگتری دارند.

انتخاب کت زنانه مجلسی با توجه به اندام

3- افرادی که اندام مثلث برعکس دارند

اگر سرشانه های پهن دارید دقیقا در این دسته بندی قرار می گیرید. اگر جز این دسته از خانوم ها هستید، یک خبر بد برایتان داریم! پیدا کردن کت مناسب شما کمی سخت است اما با چی بپوشم همراه باشید. سعی کنید از کت هایی که فاقد اپل هستند استفاده کنید.

انتخاب کت زنانه مجلسی با توجه به اندام

4- افرادی که اندام سیبی شکل دارند

اگر شکم تان نسبت به سینه و باسن بزرگ تر است شما در این دسته بندی قرار دارید، بهتر است از پارچه های ظریف و نرم و لخت به جای پارچه های ضخیم و پر حجم استفاده کنید. حتما سعی کنید کتی بپوشید که بر روی باسن تان قرار بگیرد در این صورت خیلی خوشتیپ تر به نظر خواهید رسید.

مطالب مرتبط:

1- اصول انتخاب لباس مناسب برای خانم های ریز نقش

2- واسه عروسی تو بهار چی بپوشم؟

3- خانم ها: برای مهمانی آخر هفته چی بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :