chadmin در
0

خانم ها: برای مهمانی آخر هفته چی بپوشم؟

خانم ها: برای مهمانی آخر هفته چی بپوشم؟

تنها چیزی که میتونه خستگی یک هفته کار و تلاش طاقت فرسا را از بین ببره، یک مهمانی و دورهمی با دوستان و خانواده است. اما این پایان ماجرا برای خانم ها نخواهد بود! و سوالاتی مانند چی بپوشم؟ چه عطری بزنم؟ و … به ذهن تان خطور خواهد کرد. خانم ها: برای مهمانی آخر هفته چی بپوشم؟ عنوان مقاله ای است که در ادامه قصد داریم در مورد آن با شما صحبت کنیم. 

لباس ماکسی

1- لباس ماکسی

یکی از آیتم هایی که هر خانمی باید در کمد لباس هایش داشته باشد، لباس ماکسی است. پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ زرشکی است. در مقالات قبل در مورد اهمیت رنگ قرمز با شما به صورت مفصل صحبت کردیم.

کفش پاشنه بلند زنانه

2- کفش پاشنه بلند زنانه 

چه خانمی قد بلند باشید و چه قد کوتاه، استفاده از کفش پاشنه بلند می تواند زیبایی دو چندان را برایتان به همراه داشته باشد، لذا هیچ گاه کفش پاشنه بلند را فراموش نکنید. بسته به نوع کیف دستی تان رنگ آن را انتخاب کنید. ترکیب رنگ قرمز و مشکی می تواند جالب باشد. از امتحان کردن نهراسید.

گردنبند مناسب استفاده کنید

3- گردنبند مناسب استفاده کنید

یکی از زیباترین تزئیناتی که به پیراهن ماکسی شما جلوه دو چندان می دهد، گردنبند است. فراموش نکنید که انتخاب گردنبند مناسب نیز قواعد خاص خودش را دارد.

کیف دستی متناسب با کفش تان انتخاب کنید

4- کیف دستی متناسب با کفش تان انتخاب کنید

آیتم بعدی که انتخاب صحیح ان اهمیت زیادی نیز دارد، کیف دستی است. اگر به دنبال داشتن ظاهر رسمی هستید، فراموش نکنید که کفش و کیف شما باید با یکدیگر ست باشند. پیشنهاد ما به شما یک کیف دستی مشکی است.

مطالب مرتبط:

1- 10 مدل لباس رنگ پاستلی در سال 2016

2- چگونه تیپ کیت میدلتون همه را جذب می کند؟

3- لباس متناسب با هیکل بانوان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :