چگونه تیپ کیت میدلتون همه را جذب می کند؟

کیت میدلتون، پرنسس انگلستان، یک استایل ساده و در عین حال با شکوه داره که به گفته خیلی از خانم های انگلیسی به این استایل علاقه دارند. قصد داریم تو این مقاله چند روشی ساده ای که او برای استایلش استفاده میکنه رو معرفی کنیم تا شما بتونید تو مراسم های مختلف ازش استفاده کنید. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا به این سوال “چگونه تیپ کیت میدلتون همه را جذب می کند؟” پاسخ دهیم.

قدم اول: لباس های آشکار کننده نپوشید.

اگه به استایل این دوشیزه دقت کرده باشید، می فهمید که اون دیگه لباس های کوتاه نمیپوشه و خیلی مراقب قد لباسش هم هست. تا زانو میتونه سایز مناسبی باشه.

قدم دوم: رنگ پوستتون رو با رنگ لباس ست کنید.

وقتی پرنس ویلیام و کیت نامزدیشون رو اعلام کردن، کیت یک لباس خیلی زیبا ساخت ایزاک پوشیده بود. این لباس باعث شده بود پوست کیت کمی تیره تر بنظر بیاد و با درجه پوستش بطوری هم خوانی داشته که زیبایی هاش رو بیشتر نشون میداده.

همیشه در نظر داشته باشید که اگه می خواهید مثل کیت لباس بپوشید باید از پوشیدن رنگ های خیلی تند اجتناب کنید. اینطور میشه از انتخاب رنگ لباس کیت برداشت کرد که او زیبایی رو در سادگی و ملایمت میبینه. مسلما رنگ مناسب پوست شما با کیت فرق داره، پس با آرامش و امتحان رنگ های مختلف رنگی رو انتخاب کنید که سادگی، کلاسیک بودن و در عین حال پیچیدگی را براتون داشته باشه.

چگونه تیپ کیت میدلتون همه را جذب می کند؟

قدم سوم: از معمولی دیده شدن وی الگو بگیرید

کیت همیشه معمولی بنظر میرسه و بنابراین ترسی نداره که گاهی یک شلوار جین تنگ و یک بلوز و سویشرت معمولی بپوشه. او همچنین طرفدار برخی از مارک های خیابونی هم هست بطوری که وقتی کیت با بعضی از این لباس ها دیده شده، طرفدارای اون نوع کار خیلی بیشتر شدن.

چگونه تیپ کیت میدلتون همه را جذب می کند؟

مطالب مرتبط:

1- لباس متناسب با هیکل بانوان

2- ۴ استایل متفاوت برای بانوان

3- برترین لباس ها و اکسسوری های بهاره ویژه بانوان

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :