رازهای استایل کیت میدلتون

18 آگوست 2016 ساعت 04:32

توسط مهفام میرزایی

رازهای استایل کیت میدلتون

کیت میدلتون همسر نوه ملکه انگلیس و دوشس کمبریج از چهره‌های مطرح مد در سال‌های اخیر بوده و هست. او دختری از دنیای عادی بود که حالا یک زندگی سلطنتی را تجربه می‌کند و حالا هر لباسی که می‌پوشد در فروشگاه‌ها نایاب می‌شوند. او با استایل موقر و در عین حال زیبا و جذابش توجه همه جهان را به خود جلب می‌کند. شاید عده ای او را به تقلید از پرنسس دیانا مادر شوهر مرحومش متهم می‌کنند ولی حتی او این تقلید را نیز به شیوه خاصی انجام می‌دهد که جای اعتراضی باقی نمی‌گذارد. بدون تلاش زیبا به نظر رسیدن بهترین تعریف برای استایل اوست. اما او چطور به این نوع از استایل دست یافته است؟ راز او چیست؟ در این مطلب رازهای استایل کیت میدلتون را فاش خواهیم کرد.

کیت میدلتون، همسر شاهزاده ویلیام، همیشه با تیپ جذابش همه را شگفت زده می کند و هیچوقت در جذب نگاه ها به سمت خودش شکست نخورده است. جالب است بدانید کیت میدلتون همیشه هر لباسی را که انتخاب می کند باعث افزایش فروش آن در مارکت های بین المللی می شود. لباس مورد علاقه‌ی کیت میدلتون اغلب کت و دامن است. البته او همیشه کمی هم مدرنیته به ست‌های کت و دامنش اضافه می‌کند تا همیشه خیلی رسمی و خشک نباشد.

1- متخصص اکسسوری است

او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه در یک فروشگاه لباس مشاور فروش اکسسوری بوده است پس توانایی‌اش در انتخاب بهترین اکسسوری‌ها که خیلی گران هم نیستند جای تعجبی ندارد. وقتی صبحت از اکسسوری می‌شود دوشس کمبریج ساده‌ترین‌ها و کلاسیک‌ها را دوست دارد. او از طرفداران گوشواره‌های آویز است و اغلب ساعت کارتیر خود را به دست می‌بندد. اما به نظر می‌رسد محبوب ترین اکسسوری او الماس باشد. او اکنون مالک چندین قطعه گرانبهای جواهرات است که متعلق به ملکه انگلیس بودند. همچنین او در بسیاری از اوقات از ست گوشواره و دستبندی که هدیه عروسی پرنس چارلز بود استفاده می‌کند.

رازهای استایل کیت میدلتون

2- برند محبوب کیت میدلتون

طراح محبوب وی دنیلا ایسا طراح برزیلی است که برند ایسا را پایه گذاری کرده است. این طراح از فرم‌های کلاسیک اندام و رنگ های شاد در طرح‌هایش استفاده می‌کند.

رازهای استایل کیت میدلتون

3- رنگ محبوب کیت میدلتون 

آبی رنگ محبوب کیت میدلتون است. او در موقعیت‌های خاص و مهم سایه‌های متنوعی از آبی را استفاده می‌کند. به خصوص آبی تیره و نفتی که بیشتر اوقات به جای مشکی آن را می‌پوشد.

رازهای استایل کیت میدلتون

4- لباس‌های ارزان می‌پوشد

جالب است بدانید او بیشتر اوقات از فروشگاه‌های عادی لباس می‌خرد. لباسی که از تاپ شاپ (یک برند فست فشن) برای تولدش به قیمت 78 دلار خریده بود با انتشار عکس‌هایش در کمتر از 24 ساعت به فروش رفت و تمام شد. چون داشتن سلیقه خوب مهم‌تر از داشتن طراح لباس اختصاصی است و برخلاف اکثر اعضای خانواده سلطنتی در کمد لباس‌های کیت میدلتون هر لباسی با هر رنج قیمتی یافت می‌شود. اما چیزی که استایل او را جذاب می‌کند داشتن حس فشن و سلیقه خوب برای انتخاب بهترین‌ها است. پس هر کسی می‌تواند مانند او خوش لباس باشد.

رازهای استایل کیت میدلتون

5- آرایش صحیح مو 

همه او را با موهای بلند قهوه‌ای و زیبایش می‌شناسند. او آرایشگر مخصوص خود را دارد و مرتبا به موهایش رسیدگی و برای آن‌ها هزینه می‌کند.

رازهای استایل کیت میدلتون

6- او عاشق کلاه است

او عاشق کلاه است و نه تنها به خاطر رسوم کاخ باکینگهام بلکه به خاطر علاقه‌اش ای به کلاه از آن مرتبا استفاده می‌کند مدل‌هایی مثل فدورا و بره. از نظر او کلاه و یا هر نوع تزئین و پوشش مو مهم‌ترین اکسسوری برای یک خانم است.

رازهای استایل کیت میدلتون

7- مناسب سن خود لباس می‌پوشد 

در اوایل حضورش در خانواده سلطنتی انتقاداتی به نحوه لباس پوشیدن وی مطرح بود که می‌گفتند او مناسب یک دختر بیست و پنج شش ساله لباس نمی‌پوشد و لباس‌هایش مناسب میان سال‌ها است. اما چند سال بعد او استایل خودش را پیدا کرد و حالا با پرینت‌های کلاسیک و رنگ‌های مناسب پوست و مو و البته سنش را به تن می‌کند.

رازهای استایل کیت میدلتون

8- پوشیدن یک لباس بیش از یک بار اشکالی ندارد

صرف حضور در خانواده سلطنتی انگلستان و داشتن خیاط مخصوص دلیل این نیست که شما لباس‌های خود را بعد از یک بار استفاده دور بریزید. کیت در چندیم موقعیت مختلف لباس‌های مشابهی را پوشیده تا ثابت کند این مساله هیچ اشکالی ندارد و با این کار شان شما پایین نخواهد آمد.

رازهای استایل کیت میدلتون

9- او از رنگ هراسی ندارد

استایل کیت میدلتون از رنگ‌های شاد و زیبا مثل قرمز و آبی و سبز تشکیل شده است و کمتر او را در لباس‌های بی رنگ و روح دیده‌ایم چون او از دیده شدن ترسی ندارد و همیشه رنگ‌هایی را انتخاب می‌کند که با رنگ پوستش هم‌خوانی دارند. از زرد قناری گرفته تا زمردی و آبی کیت میدلتون در استفاده از تکنیک کا

رازهای استایل کیت میدلتون

10- سایز لباس برای کیت میدلتون اهمیت دارد

اندازه کردن لباسی که خریده‌اید تاثیر زیادی روی استایل شما دارد. کیت همیشه این کار را انجام می‌دهد. کت‌ها و پالتو های زیبایی که کاملا متناسب با اندامش هستند او را بسیار زیبا جلوه می‌دهند. یکی از مواردی که کیت همواره به آن توجه می کند، طول دامن و سایر لباس هایش است و تاکنون با لباس های کوتاه در مجامع عمومی ظاهر نشده است.

رازهای استایل کیت میدلتون

11- او به تیپ خود وفادار است

اگرچه طراحان زیادی سعی کرده‌اند او را مطابق سلیقه خود تغییر دهند ولی کیت میدلتون در تمام این سال‌ها به استایل خود وفادار بوده و آن را تغییر نداده است. او قوانین خاص خود را دارد مثلا هرگز لباسی کوتاه‌تر از زانو نمی‌پوشد یا همزمان آستین کوتاه را با دامن کوتاه نمی‌پوشد.

رازهای استایل کیت میدلتون

12- کمربند را فراموش نمی‌کند

او اکثر اوقات از کمربند برای مشخص کردن خطوط اندام استفاده می‌کند و آن را دقیقا روی خط کمر خود قرار می‌دهد نه بالاتر نه پایین تر.

رازهای استایل کیت میدلتون

13- بلیزر مشکی 

یک بلیزر کلاسیک زیبای مشکی که با هر استایلی هم خوانی دارد از راز های کیت میدلتون است که آن را برای ارتقای استایلش به کار می برد.

رازهای استایل کیت میدلتون

14- تغییر مدل مو

او با تغییر ساده در مدل موهایش تغییر چشم‌گیری در استایلش پدید می‌آورد. علاقه او بیشتر به مدل‌های مو ساده، دم اسبی و شینیون‌های ساده و در عین حال شیک و سنگین است.

رازهای استایل کیت میدلتون

15- کفش پاشنه بلند رنگ پا یا مشکی

این دو رنگ کفش پاشنه بلند با هر لباسی هماهنگ هستند و مثل کیت شما هم می‌توانید همیشه آن‌ها را بپوشید. او یکی از کفش‌های پاشنه بلند محبوبش را شش بار در سفری که به آمریکا و کانادا داشت پوشید.

16- جین محبوب

کیت نیز مانند همه خانم‌های دیگر یک شلوار جین محبوب دارد که بیشتر اوقات می‌پوشد.

رازهای استایل کیت میدلتون

لباس عروس کیت میدلتون

طراح مد و لباس “سارا برتون” طراح خانه مد “الکساندر مک کوئین” طراحی لباس عروس کیت میدلتون را برعهده داشت. قبل از برگزاری مراسم عروسی شایعه‌هایی در مورد طراحی لباس عروس کیت میدلتون مطرح بود. در گزارشی که ساندی تایمز منتشر کرده بود گزارش داده بود که کیت میدلتون سارا برتون را به عنوان طراح لباس عروسی‌اش انتخاب کرده است و لباس عروس او ترکیبی از ایده‌های کیت میدلتون و دانش سارا برتون از مد است. برخی معتقد بودند که طراحی لباس کیت میدلتون از لباس عروس گریس کلی الهام گرفته شده است.

رازهای استایل کیت میدلتون

نکته‌ای که در خصوص استایل کیت میدلتون سادگی لباس پوشیدن وی بود. اگر سوالی دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

1- راز هاي استايل اوليويا پالرمو

2- راز هاي استايل آنجلينا جولي

3- نگاهي به برند لويي ويتون

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
دیدگاه خود را ارسال کنید ( ۱ دیدگاه )

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  • کیت میدلتون واقعا خوش تیپ است

  • آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

    ©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

    This site is protected by wp-copyrightpro.com