برند کارتیر رکورد با ارزش ترین جواهرات را شکست

Sotheby در ژنو سوییس یکی از مجلل ترین و زیباترین حراجی های جواهرات را برگزار نمود. و در این مراسم برند کارتیر رکورد با ارزش ترین جواهرات را شکست! مجموع ارزش جواهراتی که در این حراجی ارایه شد بیش از ۱۶۴ میلیون دلار تخمین زده شده است؛ که از این میان انگشتری که به وسیله یاقوت تزیین شده بود به ارزش ۳۱ میلون دلار به فروش رفت.

برند Cartier رکورد با ارزش ترین جواهرات را شکست

قیمت غیرقابل باور برای یک قطعه سنگ ۲۵ قیراطی به ارزش ۳۱ میلیون دلاری اولین شکی بود که در این حراجی اتفاق افتاد. سنگ این انگشتر زیبا از یاقوت سرخ بوده که برند کارتیر برای ساخت این جواهر از آن استفاده نموده است.

برند Cartier رکورد با ارزش ترین جواهرات را شکست

رکورد بعدی در این حراجی سنجاق سینه ای بود که توسط یاقوت کبود و مارکازیت تزیین شده بود. قیمت این جواهر ۶٫۳ میلیون دلار اعلام گردید که بالاترین ارزشی بود که برای یک یاقوت کبود کشمیری تاکنون تعیین گردیده بود. دور تا دوریاقوت کبود از سنگ های مارکازیتی با برش گلابی شکل احاطه شده که در مجموع ۴۲ قیراط وزن داشته است.

برند Cartier رکورد با ارزش ترین جواهرات را شکست

و مورد آخر این حراجی، تاجی از الماس که در سال ۱۹۳۰ ساخته شده بود و کارشناسان پیش از شروع حراجی ارزشی ۵۰۰ هزار دلاری را برای آن پیش بینی نموده بودند که در پایان با قیمت باورنکردنی ۲٫۶ میلیون دلار فروخته شد. این تاج از الماس های برش خورده بسیار زیبایی ساخته شده است.

مطلب مرتبط: فروش گرانقیمت ترین الماس آبی دنیا

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :