محمد رضا اهوارکی در
0

اصول انتخاب لباس مناسب برای خانم های ریز نقش

اصول انتخاب لباس مناسب برای خانم های ریز نقش

شما با هر قد و وزنی که باشید اگر اصول درست لباس پوشیدن را رعایت کنید می توانید بهترین استایل را داشته باشید. خانم‌های ریز جثه در انتخاب لباس مناسب چه مواردی را باید در نظر داشته باشند؟ در این مقاله قصد ما این است که اصول انتخاب لباس مناسب برای خانم های ریز نقش را ذکر کنیم که رعایت آن ها الزامیست. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

۱- لباس ساده یا طرح دار

  • باید ها

وقتی یک لباس مجلسی (لباس ماکسی) انتخاب می کنید رنگ های ساده برای شما بهتر هستند چراکه شما در یک قالب ادامه دار تک رنگ، بلند دیده می شوید و این مطلوب اکثر خانم هاست ولی در حالت طرح دار این گونه نیست و شما کوتاه تر دیده می شوید.

  • نباید ها

کافیست به هرچیزی که قرار است بدن شما را به دو قسمت تقسیم کند (مانند شکل که دارای بلوک های افقی رنگی بزرگ، ترکیب طرح دار و ساده و طرح های بزرگ که باعث می شود چشم به بدن شما به صورت دو قسمتی نگاه کند است) نه بگویید.

 اصول انتخاب لباس مناسب برای خانم های ریز نقش

۲- طول و بلندی لباس را در نظر بگیرید

  • باید ها

به دنبال لباس های مجلسی بلند باشید مهم نیست که می خواهید پاشنه بلند یا کفش بدون پاشنه بپوشید. شما باید خطی را که لباس در راستای بدن شما به شما می دهد را تا جایی که می توانید بیشتر کنید.

  • نباید ها

با اینکه این مدل ها را در این بهار زیاد می بینیم ولی سعی کنید دامن های تا نزدیک قوزک نپوشید. شاید یک فرد بلند تر با آن ها کنار بیاید ولی خانم های کوتاه تر نمی توانند.

۳- جنس لباس 

  • باید ها

با مد پیش بروید و به دنبال اجناسی باشید که تزیین شده اند. سعی کنید شما لباس را بپوشید نه اینکه لباس شما را بپوشد. پارچه های کشباف انتخاب کنید که بدن شما را کشیده تر نشان دهد و با شما حرکت کند و راحت باشد.

  • نباید ها

مهم نیست چه می پوشید اگر به خوبی طراحی و دوخته نشده باشد باید از آن ها دوری کنید. جنس های سخت تر هرجور که بخواهند راجع به استایل شما تصمیم می گیرند و اگر دامن بلند اینگونه داشته باشید فاجعه رخ می دهد.

۴- دامن بپوشیم

  • بایدها

دامنی را انتخاب کنید که خط بدن شما را دنبال می کند و نکات ذکر شده در قسمت بایدهای “جنس”

  • نبایدها

دامن هایی را که خیلی پف می کند انتخاب نکنید. دامن های صاف و کشیده بهتر از دامن های کوتاه جلوه می کنند ولی از دامن های خیلی بلند دوری کنید.

مطالب مرتبط:

۱- نکاتی که آقایان خوشتیپ در بفتا رعایت کردند

۲- نکاتی کاربردی برای آقایان خوشتیپ در تابستان

۳- نکاتی برای خانم های شیک پوشدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :