ستارگان مد چطور لباس می‌پوشند؟

هر کسی می تواند با ترکيب لباس ها يک آوت فيت بسازد اما چيزی که اين ترکيب ها را از هم متمايز می کند استايل به کار رفته در آن ها است. هميشه تفاوت های زيادی بين استايل افراد عادي و سلبريتی ها مشاهده می شود اما ريشه اين تفاوت ها در چيست؟ يک ستاره استايل خيابانی چه نکاتی را در لباس های خود رعايت می کند که ما از آن بي خبريم؟ ستارگان مد چطور لباس می‌پوشند؟

آن ها يک نکته جزیی را ناقص و ناتمام باقی می گذارند
شايد انجام چنين ريسکي براي هر کسی امکان پذير نباشد و رسيدن به اين مرحله از مهارت در استايل به سال ها تمرين و تجربه نياز داشته باشد اما می توان از چيز های ساده شروع کرد مثلا نبستن دکمه يک آستين مانتو يا ايجاد عدم تقارن هنرمندانه ديگریی در لباس ها باعث می شود که زيادی شيک و تلاش کرده به نظر نرسيد.

آن ها زيادی تلاش کرده به نظر نمی رسند
شايد اگر سری به خيابان های بالای شهر های کشورمان بزنيد افرادي را ببينيد که مانند مجسمه هایی راه می روند که از شدت مرتب بودن و با کلاس بودن نمي توان به آن ها نزديک شد ولي يک ستاره مد هرگز چنين به نظر نمي رسد. اصطلاح Effortless Elegant يا شکوه بدون تلاش اصطلاحي است که به اين افراد اطلاق می شود که البته به معنای تلاش نکردن نيست، آن ها تلاش می کنند ولي اين طور به نظر نمی رسد!

ستارگان مد چطور لباس می‌پوشند؟

آن ها به اکسسوری ها اهميت می دهند
بهترين راه ساختن يک استايل ستاره وار توجه به لباس های اصلي مثل مانتو و شلوار و شال و توجه چندين برابر به اکسسوری ها مثل کيف و کفش و کمربند و عينک آفتابی است. انتخاب صحيح اکسسوری می تواند يک استايل معمولي را به استايلي شيک و هنرمندانه تبديل کند.

آن ها هر لباسی را نمی پوشند
زياده روی در استفاده از اکسسوری ها و پوشيدن لباس هایی که هماهنگ با استايل شخص نيست می تواند تيپ هر کسي را خراب کند و قاعدتا يک ستاره مد هرگز اين کار ها را انجام نمی دهد. سادگي و هماهنگي اصل اساسي شيک پوشي براي هر فرد خوش تيپ است.

ستارگان مد چطور لباس می‌پوشند؟

آن ها لباس ها را ست و ترکيب می کنند
ستارگان مد لباس های تکراری نمی پوشند، آن ها لباس های مختلف را با نهايت ذوق و سليقه با هم ترکيب می کنند و بی نهايت تيپ عالي می سازند. ست کردن هميشه هم رنگ و هماهنگ پوشيدن نيست گاهي تضاد و تناقض هم زيبايي خلق می کند که مانند يک اثر هنری به نظر می رسد پس قبل از هر چيز سليقه و ذوق خود را تقويت کنيد.

آن ها شجاعت به خرج می دهند
اضافه کردن تعدادی عنصر شجاعانه به استايل می تواند نتايج شگفت انگيزي داشته باشد. ستارگان مد به راحتی با کمي خطر کردن و اضافه کردن چند عنصر غير منتظره به لباس های خود يک تيپ تکراري از حالت خسته کننده خود خارج می کنند.

مطالب مرتبط:

1- اشتباه بزرگ در خريد لباس و راه حل هاي آن

2- 5 راز خريد موفق لباس

3- اصول خريد شلوار جين مناسب

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :