ستارگان مد چطور لباس می‌پوشند؟

14 سپتامبر 2016 ساعت 21:06

توسط مهفام میرزایی

ستارگان مد چطور لباس می‌پوشند؟

هر کسی می تواند با ترکيب لباس ها يک آوت فيت بسازد اما چيزی که اين ترکيب ها را از هم متمايز می کند استايل به کار رفته در آن ها است. هميشه تفاوت های زيادی بين استايل افراد عادي و سلبريتی ها مشاهده می شود اما ريشه اين تفاوت ها در چيست؟ يک ستاره استايل خيابانی چه نکاتی را در لباس های خود رعايت می کند که ما از آن بي خبريم؟ ستارگان مد چطور لباس می‌پوشند؟

آن ها يک نکته جزیی را ناقص و ناتمام باقی می گذارند
شايد انجام چنين ريسکي براي هر کسی امکان پذير نباشد و رسيدن به اين مرحله از مهارت در استايل به سال ها تمرين و تجربه نياز داشته باشد اما می توان از چيز های ساده شروع کرد مثلا نبستن دکمه يک آستين مانتو يا ايجاد عدم تقارن هنرمندانه ديگریی در لباس ها باعث می شود که زيادی شيک و تلاش کرده به نظر نرسيد.

آن ها زيادی تلاش کرده به نظر نمی رسند
شايد اگر سری به خيابان های بالای شهر های کشورمان بزنيد افرادي را ببينيد که مانند مجسمه هایی راه می روند که از شدت مرتب بودن و با کلاس بودن نمي توان به آن ها نزديک شد ولي يک ستاره مد هرگز چنين به نظر نمي رسد. اصطلاح Effortless Elegant يا شکوه بدون تلاش اصطلاحي است که به اين افراد اطلاق می شود که البته به معنای تلاش نکردن نيست، آن ها تلاش می کنند ولي اين طور به نظر نمی رسد!

ستارگان مد چطور لباس می‌پوشند؟

آن ها به اکسسوری ها اهميت می دهند
بهترين راه ساختن يک استايل ستاره وار توجه به لباس های اصلي مثل مانتو و شلوار و شال و توجه چندين برابر به اکسسوری ها مثل کيف و کفش و کمربند و عينک آفتابی است. انتخاب صحيح اکسسوری می تواند يک استايل معمولي را به استايلي شيک و هنرمندانه تبديل کند.

آن ها هر لباسی را نمی پوشند
زياده روی در استفاده از اکسسوری ها و پوشيدن لباس هایی که هماهنگ با استايل شخص نيست می تواند تيپ هر کسي را خراب کند و قاعدتا يک ستاره مد هرگز اين کار ها را انجام نمی دهد. سادگي و هماهنگي اصل اساسي شيک پوشي براي هر فرد خوش تيپ است.

ستارگان مد چطور لباس می‌پوشند؟

آن ها لباس ها را ست و ترکيب می کنند
ستارگان مد لباس های تکراری نمی پوشند، آن ها لباس های مختلف را با نهايت ذوق و سليقه با هم ترکيب می کنند و بی نهايت تيپ عالي می سازند. ست کردن هميشه هم رنگ و هماهنگ پوشيدن نيست گاهي تضاد و تناقض هم زيبايي خلق می کند که مانند يک اثر هنری به نظر می رسد پس قبل از هر چيز سليقه و ذوق خود را تقويت کنيد.

آن ها شجاعت به خرج می دهند
اضافه کردن تعدادی عنصر شجاعانه به استايل می تواند نتايج شگفت انگيزي داشته باشد. ستارگان مد به راحتی با کمي خطر کردن و اضافه کردن چند عنصر غير منتظره به لباس های خود يک تيپ تکراري از حالت خسته کننده خود خارج می کنند.

مطالب مرتبط:

1- اشتباه بزرگ در خريد لباس و راه حل هاي آن

2- 5 راز خريد موفق لباس

3- اصول خريد شلوار جين مناسب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
Loading...

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

This site is protected by wp-copyrightpro.com