لباس مجلسی برای خانم های خوشتیپ

مساله ی ست کردن لباس های مجلسی و معرفی طرح های جدید آن آنقدر پیچیده و بزرگ است که شاید در این تعداد مطالب ما نتوان حق مطلب را ادا کرد ولی تیم چی بپوشم همیشه سعی می کند برترین روش های ست کردن و جدیدترین مدل های لباس مجلسی را به شما معرفی کند. حال اگر همچنان می خواهید استایلی منحصر بفرد داشته باشید در این مقاله با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

ad banner

1-  لباس مجلسی 

لباس مجلسی برای خانم های خوشتیپ

این روز ها طرح های بلوکی خیلی مد شده است. در این طرح ها رنگ ها به صورت تکی و بلوک بلوک پخش شده اند. بهترین راه برای ست کردن آن ها طرح های گل دار است. یک پیراهن یا بلوز بلوکی را با روپوشی گل دار و مجلسی ست کنید. مطمئن باشید همه انگشت به دهان خواهند ماند.

2- لباس مجلسی 

لباس مجلسی برای خانم های خوشتیپ

از موارد جدید دیگر دامن های طرح دار 3 بعدی هستند. دامن هایی با طرح های مفهومی و بسیار زیبا که تصور می شود هیچ گاه از مد نمی افتند. از میان رنگ های زیبا و پاستلی بکار رفته در دامنتان یکی را انتخاب کنید و تاپ مجلسی تان را با آن ست کنید.

3- لباس مجلسی 

لباس مجلسی برای خانم های خوشتیپ

اگر از طرح های راه راه و چارخونه خسته شده اید یک پیشنهاد برای شما داریم: پیراهن با گل های ریز و روپوش دامنی با گل های درشت تر. سعی کنید تنالیته ی رنگ ها کاملا متفاوت باشند. یکی تیره و دیگری روشن تر. این استایل لایه ای کاملا جدید است و مناسب برای مجالس رسمی.

4- لباس مجلسی 

لباس مجلسی برای خانم های خوشتیپ

شلوار راسته ی طرح دار و پیراهن بلند. شلوار قرمز و پیراهن زرد هارمونی رنگ فوق العاده ای تشکیل می دهند. سعی کنید این ترکیب رنگ در انتخاب هایتان جایی داشته باشد.

5- لباس مجلسی 

لباس مجلسی برای خانم های خوشتیپ

استایل بالا برای جوان تر ها توصیه می شود. یک روپوش مکانیکی فانتزی چارخونه و از زیر آن پیراهن های مجلسی با رنگی کاملا متفاوت و از یک خانواده ی دیگر.  ایده های دیگر: روپوش راه راه و پیراهن لنگردار و یا روپوش کاکتوسی و پیراهن خرمایی و یا روپوش تیله ای و پیراهن با طرح های مفهومی.

6- لباس مجلسی

لباس مجلسی برای خانم های خوشتیپ

شلوار کتان چارخانه را با لباس های آستین حلقه ای راه راه ست کنید.

مطالب مرتبط:

1- نحوه ی ست کردن رنگ لباس در تابستان

2- 11 اکسسوری گران قیمت برای ست کردن با لباس های پاستلی

3- ست کردن لباس مجلسی و گردنبند

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :