سارا هنجنی در
0

نحوه ست کردن رنگ لباس در تابستان

نحوه ست کردن رنگ لباس در تابستان

به نظرتون سریع ترین راه برای غلبه بر افسردگی چیه؟ همش به رنگ لباسهاتون بستگی داره. بهار و تابستون فصل رنگ های شاد و جیغ هستش. رنگ زرد لیمویی، نارنجی، قرمز و سبز فسفری. در ادامه کارشناسان چی بپوشم نحوه ست کردن رنگ لباس در تابستان را ارایه خواهند نمود. 

نحوه ست کردن رنگ لباس در تابستان

1- شلوار جین روشن انتخابی عالی برای این فصل است. همیشه نباید شلوار جین تیره بپوشید. رنگ های تیره نور خورشید را جذب می کنند و باعث ایجاد تعریق زیاد می شوند. تریکب سبز روشن با یک تاپ نارنجی و کیف و کفش کرم (سفید شیری) میتونه زیبا و جوان پسند باشه.

نحوه ست کردن رنگ لباس در تابستان

2- چقدر هوادار رنگ صورتی هستید؟ می دونید ترکیب این رنگ با رنگ استخوانی چقدر جلوه زیباتری بهتون میده؟ برای اینکه تیپ تون کامل بشه بهتره که از اکسسوری های طلایی و یا طلایی مایل به قرمز استفاده کنید.

نحوه ست کردن رنگ لباس در تابستان

3- دوست دارید ویتامین ث را وارد کمد لباستون کنید؟ پیشنهاد ما به شما یه بلوز زرد هستش، ترکیب زرد با یه شلوار کتان سبز و یک کفش راحتی آبی کاربنی تیپی دخترانه براتون به همراه میاره.

نحوه ست کردن رنگ لباس در تابستان4- قدم به حیات وحش بذارید و با پوشیدن آبی روشن، رنگ شاد گل ها، آبی کاربنی و صندل زرد رنگ. این لباس برای یه مهمونی دخترونه فوق العاده زیباست.

مطالب مرتبط:

1- 10 پیراهن جین زنانه برای تابستان

2- 6 نوع پارچه ای که در تابستان نباید بپوشید

3- 6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :