6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۵

توسط مدیر سایت

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

روزهای گرم تابستان تازه شروع شده و گرمای بیش از حد مطمئنا شما را کلافه کرده است.  و شما به فکر پوشیدن لباس و کفش مناسب هستید، اما جدا از سبک بودن و نازک بودن کفش و لباس موردی که بسیار اهمیت دارد جنس آنهاست. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا به معرفی 6 موردی که نباید در تابستان بپوشید! بپردازند.

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

1- پوشیدن صندل های پلاستیکی ممنوع

می دانم که بسیاری از خانم ها عاشق پوشیدن صندل های ژله ای هستند اما توجه داشته باشید که پوشیدن این گونه صندل ها، به خصوص بدون جوراب در گرمای تابستان باعث عرق کردن بیش از اندازه پاها خواهد شد. همچنین که به علت اینکه امکان خروج هوا در میان انگشتان پاها وجود نداشته باعث ایجاد بوی بد در پا خواهد شد.

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

2- لباس های پشمی نپوشید

به یاد داشته باشید حتی اگر در شهرهای نسبتا خنک کشور هم زندگی کنید بازهم  نیازتان به پوشیدن لباس های پشمی و یا جوراب پشمی بسیار اندک است. بنابراین لباس هایی که از این دسته الیاف تهیه شده اند را درون کمد خود قرار داده و منتظر زمستان سرد باشید!

3- لباس هایی از جنس پلی استر بر تن نکنید

 بسیاری از لباس ها از جنس پلی استر هستند، تاپ های چیفن و یا لباس های ساتن شما. توجه کنید که این دسته از لباس ها نیز به سرعت باعث ایجاد عرق خواهند شد و  به علت نوع ساختار این دسته از پارچه ها، میزان جریان هوا میان پوست بدن و هوای بیرون بسیار کم بوده که بوی نا مطبوع را به همراه خود خواهد داشت.

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

4- هرگز جوراب و یا ساپورت نایلونی نپوشید

اساسا پوشیدن لباس هایی که از نایلون تهیه شده اند آن هم در تابستان تنها باعث آسیب دیدن شدید پوست بدن خواهد شد. پس هرگز چنین اشتباهی را نکنید و جوراب و یا ساپورت از جنس نایلون را به تن نکنید.

6 موردی که نباید در تابستان بپوشید!

5- پارچه های از جنس ویسکوز هرگز

 ویسکوز پارچه ای بسیاری نازک و سبک است، این پارچه از پنبه تهیه می شود اما انتخابی مناسب برای تابستان نیست چرا که رطوبت را در خود نگه داشته و باعث ایجاد بوی عرق و آسیب رساندن به پوست بدن تان خواهد شد.

6- پارچه های ابریشمی نیز خیر!

اگرچه که ابریشم از الیاف مصنوعی تهیه نشده است اما انتخاب مناسب برای تابستان نیز نمی باشد. فقط کافی است که عرق کنید آنگاه پارچه به سرعت به پوست بدن تان می چسبد و حس بدی را به شما منتقل می کند.

مطالب مرتبط:

1- پیشنهادهای تابستانی برای خانم های شیک پوش

2- 6 نوع پارچه ای که در تابستان نباید استفاده کنید

  • خوب شد گفتین. اخه ما تابستونا لباس پشمی می پوشیدیم!

  • آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس عروس انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت پوست شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

    ©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است