فاطمه رحیمی در
0

چطور روی شلوار جین تکه دوزی کنم؟

چطور روی شلوار جین تکه دوزی کنم؟

شاید از ظاهر شلوار جین ساده‌تان خسته شده باشید و بخواهید کمی در آن تغییر ایجاد کنید. یکی از ساده‌ترین راه‌ها تکه‌دوزی کردن است. در این مقاله به شما یاد می‌دهیم که چطور شلوارجین را به سادگی تکه‌دوزی کنید. با ما همراه باشید.

22

1- جای مناسب تکه‌دوزی را پیدا کنید

هیچ قانون و محدودیتی وجود ندارد که شما کجای شلوارتان را باید تکه‌دوزی کنید. هرجایی که خودتان حس می‌کنید مناسب است، همان‌جا را انتخاب کنید. اینکه بخواهید خلاقیتتان را کجا نشان دهید، کاملا شخصی است. می‌توانید تکه دوزی‌هایی را که دارید قبل از چسباندن در جاهای مختلف شلوارتان بگذارید و بهترین آن را انتخاب کنید. این را هم در نظر داشته باشید که این تکه‌دوزی‌ها وقتی شلوار روی تن شماست شکل متفاوتی از آنچه که وقتی تخت است نشان داده می‌شوند. پس نگاهی به نمونه‌های آماده هم داشته باشید.

2- جای تکه‌دوزی را حرارت دهید

ابتدا جای مناسب برای تکه‌دوزه را با اتو به مدت 30 ثانیه گرم کنید، سپس تکه‌دوزی را روی آن قرار دهید. اول یک تکه کوچک را امتحان کنید که لباستان نسوزد سپس همه‌ی آن را قرار دهید. حتما این کار را روی یک سطح تخت مثل میز اتو انجام بدهید و از گرمای خیلی زیاد و بخار هم استفاده نکنید.

3-هنرمندانه اتو بزنید!

به مدت 90 ثانیه اتو را روی تمام قسمت‌های تکه‌دوزی حرکت دهید. به مدت 45-60 ثانیه اتو را در دو جهت روی تکه دوزی حرکت دهید. سپس بررسی کنید که همه‌ی لبه‌های آن محکم به لباس چسبیده شده‌اند. اگر خوب نچسبیده بودند، دوباره این کارها را انجام دهید.

4-کارتان را نمایش دهید!

جین تان را بپوشید و به مهمانی بروید و اگر کسی از تکه دوزی‌های روی شلوار جینتان تعریف کرد و پرسید از کجا خریدید؟ بگویید که “این رو؟ این کار خودمه!”

11

مطالب مرتبط:

1- شیک پوشی با شلوار جین

2- انتخاب شلوار جین زنانه با توجه به تنوع مدل

3- شیک پوشی خانم ها با لباس هایی جدیددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :