قرمزی خاک خلیج فارس، به عنوان رنگ سال جدید معرفی شد!

شرکت پنتون هرساله نزدیک سال نو میلادی رنگ جدید سال را معرفی می کند. این رنگ در طراحی لباس و دکوراسیون در سال جدید بسیار دیده خواهد شد. در ادامه در چی بپوشم به معرفی رنگ سال 2023 و همچنین 1402 خواهیم پرداخت.

رنگ سال 2023

رنگ سال 2023 چیست؟

این شرکت رنگی از خانواده قرمز را با نام «ویوا مگنتو» به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ انتخاب کرده است. رنگ ویوا مگنتو رنگ قرمزی قاطع اما غیرزننده است. گفته می‌شود این رنگ قرمز برگرفته از خاک قرمز خلیج فارس است.

رنگ سال 2023

رنگ سال 2023

موسسه رنگ اشاره کرد که این یک سایه قوی و جسورانه است که چیزی زنده و واقعی را به دنیای فناوری می آورد.‌‌

رنگ سال 2023

خصوصیات رنگ سال جدید Viva Magenta

رنگ سال پنتون، Viva Magenta ۱۸-۷۵۰، رنگی با نشاط است که ریشه در خاک ایران دارد. این رنگ قرمز زیبا، بیانگر سیگنال جدیدی از قدرت بوده به طوری که شجاعت و نترس بودن در دل این رنگ نهفته شده است. رنگی تپنده که شور و نشاط آن جشنی شاد و خوش بینانه را ترویج می‌دهد و روایتی جدید را می‌نویسد.

رنگ سال 2023

رنگ ۲۰۲۳ ویوا مگنتو رنگی قدرتمند و قرمز متحرکی است که روح سرکش خود را بدون هیچ محدودیتی ابراز کرده و از هر کسی که شور زندگی و روحیه‌ای سرکش در سر دارد، استقبال می‌کند.

قرمز مایل به زرشکی تعادلی بین گرم و سرد را ایجاد کرده و همچنین رنگی ترکیبی است، که به راحتی دنیای چند بعدی ما (فیزیکی و مجازی) را در برمی‌گیرد. نام این رنگ منحصر به فرد؛ قرمز کارمینی است که شجاعانه و بدون هیچ تهاجمی بر هر چیزی چیره می‌شود. قرمز کارمینی با رویکرد «مشت در دستکش مخملی» است که نوید دهنده آینده‌ای روشن برای جهانیان است.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :