با رنگ های ترند پاییز 1401 بهترین استایل را داشته باشید

با تمام شدن روزهای گرم تابستان کم کم وارد پاییز رنگارنگ می شویم و به انواع رنگ های  زیبای پاییزی نیاز پیدا می کنیم. با توجه به این که هوا  کم کم رو به سردی می رود می توانید از لباس ها و انواع رنگ های گرم برای این فصل استفاده کنید. نیم بوت و انواع بوت می تواند ورود به این فصل را زیباتر و جذاب تر کند. ما در ادامه این مقاله به بررسی رنگ های ترند پاییز 1401 می پردازیم. پس با ما در ادامه همراه باشید.

رنگ ترند پاییزی

رنگ صورتی تیره

رنگ صورتی تیره یک رنگ بسیار جذاب برای این فصل است که به خوش بینی و افزایش انرژی شما هم کمک زیادی می کند. این رنگ را می توانید با انواع رنگ های متضاد و حتی رنگ های خنثی ترکیب کنید. برای مثال برای رفتن به مهمانی می توانید از لباس مجلسی زنانه یا پیراهن مجلسی زنانه صورتی تیره استفاده کنید. انواع مدل های شیک جدید پیراهن مجلسی زنانه با این رنگ را می‌توانید به صورت اینترنتی خریداری کنید و با یک نیم بوت سفید آن را کامل کنید.

رنگ سبز

رنگ ترند پاییزی

رنگ سبز را رنگ امید می گویند. این روزها رنگ سبر بسیار خاص و پرطرفدار شده است. با آمدن پاییز هم رنگ سبز را در لیست رنگ های ترند پاییز 1401 می بینیم. سبزهایی که در فصل پاییز هستند در مقایسه با سبز تابستان کمی تیره تر بوده و حال و هوای پاییز را به شما می دهند. برای هماهنگ کردن با دیگر استایل خود می توانید از یک تونیک دخترانه سبز به همراه یک شال مشکی استفاده کنید. این دو رنگ ترکیبی فوق العاده جذاب و خاص را تشکیل می دهند.  شیک ترین مدل انواع تونیک دخترانه در جنس حریر، نخی و غیره را می‌توانید به صورت اینترنتی خریداری کنید.

رنگ کهربایی

رنگ های زرد ، نارنجی ، کهربایی ، قهوه ای همگی یادآور پاییز و برگ های پاییزی آن هستند. بنابراین اگر شما می خواهید استایلی منحصر به فرد داشته باشید و پوشیدن رنگ های روشن را همیشه دوست داشته اید می توانید ترکیب خاص کهربایی به همراه سفید را حتما امتحان کنید. رنگ کهربایی با توجه به تناژ خاصی که دارد در تمامی فصل های سال می توان از آن استفاده کرد. اگر از آن دسته افرادی هستید که طرفدار رنگ های روشن حتی در فصل های سرد سال هستند این ترکیب را حتما امتحان کنید. خاصیت رنگ کهربایی شاد است و در عین حال رنگی متین و باوقار است. شما در این فصل می توانید انواع  پالتو های کهربایی را با شلوار و کتانی سفید یا شیری ست کنید. اگر این رنگ با رنگ مشکی ست شود یک استایل غیر رسمی و کژوال برای شما ایجاد خواهد کرد.

رنگ قهوه ای

رنگ ترند پاییزی

یکی از رنگ هایی که همیشه در فصل پاییز کاربرد دارد رنگ قهوه ای است. ترکیب رنگ قهوه ای با قرمز، زرد و حتی سبز بسیار چشمگیر خواهد بود و حتی می توانید یک پالتو قهوه ای را با یک بوت بلند مشکی کامل کنید.

رنگ نارنجی

نارنجی هم یکی دیگر از رنگ های پرکاربرد در پاییز است و شما را به رنگ طبیعت و برگ های زرد پاییزی نزدیک می کند. این رنگ  یادآور زردی طبیعت است و ترندهای رنگ ها در هر فصلی به صورت  متفاوت از طبیعت الهام می گیرند. اگر می خواهید استایلی داشته باشید که بتواند چشم ها را به خود خیره کند، در این پاییز  رنگ نارنجی را برای خود انتخاب کنید. رنگ نارنجی را می توانید با رنگ های طوسی ، قهوه ای مشکی و حتی سفید هم ست کنید. اگر مایل هستید کمی استایل شاد تری داشته باشید ترکیب جین آبی تیره و نارنجی هم در کنار هم بسیار گزینه خوبی خواهد بود.

رنگ زیتونی

زیتونی هم از دیگر رنگ های ترند پاییز سال 1401 است. این رنگ هم شیک است و هم طرفداران بسیار زیادی دارد. با پوشیدن این رنگ در عین زیبایی، متانت و وقار به استایل شما اضافه می شود. شما می توانید با ترکیب رنگ های کرمی ، زیتونی و قهوه ای یک تیپ شیک و متفاوت در پاییز 1401 داشته باشید. این ترکیب رنگی بیشتر برای استایل های رسمی و رفتن به مهمانی و مجالس رسمی مناسب است.

رنگ زرشکی

زرشکی هم معمولا در پاییز و زمستان طرفداران زیادی دارد. برای انتخاب کت و اورکت می توانید روی زرشکی حساب باز کنید. این رنگ کت را می توان با شلوار مشکی مام استایل و بوت پاشنه دار ست کرد. معمولا رنگ زرشکی بهتر است با رنگ های خنثی مانند طوسی روشن یا مشکی ست شود.

نویسنده: وحیده امینی

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :