فاطمه رحیمی در
0

چطور لاغر به نظر برسم؟ – قسمت اول

چطور لاغر به نظر برسم؟ – قسمت اول

شاید شما هم از آن دسته آدم هایی باشید که روی ظاهرتان وسواس دارید و دوست دارید لاغرتر و باریک اندام تر از آنچه هستید به نظر برسید. اگر وقتی لباس می پوشید از بقیه می پرسید که “با این لباس چاق به نظر می رسم؟”  یا ” چطور لاغر به نظر برسم؟” با ما همراه باشید تا با هم یاد بگیریم که چطور لاغر به نظر برسیم. قسمت اول؛ چی بپوشم ؟

مطمئن شوید که بهترین لباس را با توجه به فرم بدنتان انتخاب کرده اید. این کار باعث می شود که به طور طبیعی کمی لاغرتر به نظر برسید. علاوه بر آن باید لباستان کاملا اندازه ی تنتان باشد؛ یعنی تنگ یا گشاد نباشد. لباس های خیلی تنگ یا گشاد شما را چاق تر از حد معمول نشان می دهد.

چطور لاغر به نظر برسم؟ - قسمت اول

1- اندام سیبی شکل: اگر دور و بر شکمتان پر از چربی است اما بقیه ی بدنتان چندان چاق نیست اندام شما سیبی شکل است. با این اندام بهتر است روی قفسه ی سینه و دست و پایتان تاکید کنید و شکمتان را بپوشانید. توصیه ی ما به شما این است که لباس هایی بپوشید که در ناحیه ی شکم گشاد است اما بقیه جاهای آن تنگ است. مثلا یک بلوز گشاد با یک شلوار تنگ.

2- اندام مستطیلی: اگر باسن، پهلو و بازوهایتان تقریبا به یک اندازه چاق هستند، اندام شما مستطیلی است. با این فرم اندام احتمالا باید بخواهید که اندامتان را کمی دارای انحنا نشان دهید؛ اینطوری شاید به نظر لاغرتر بیایید. شما باید لباسی بپوشید که اندازه ی پهلوهایتان باشد اما پایین آن باز و رها باشد. مثلا یک پیراهن که دامن گشادی دارد.

3- اندام مثلثی: این مدل اندام برای کسانی است که شانه های پهن اما باسن باریکی دارند. با این وجود که کسانی که این مدل اندام را دارند هم دوست دارند که لاغرتر به نظر برسند اما ممکن است دوست داشته باشید که باسنتان هم کمی پر به نظر بیاید. از پوشیدن لباس هایی که پایینش گشاد و آزاد است و همینطور آستین های پفی خودداری کنید. دامن های چین دار اما برای شما گزینه خوبی است.

4- اندام شبیه ساعت شنی: اگر کمر باریک و پایین تنه و سینه های پری دارید، اندام شما از نوع ساعت شنی است. شما باید در لباس پوشیدن روی کمرتان تاکید کنید و سعی کنید بالا تنه و پایین تنه ی شما متناسب به نظر بیایند. تاپ چسبان و شلوار یا دامن تنگ و کمربند برای تاکید روی کمر شما بهترین گزینه است.

5- اندام گلابی شکل: اگر سینه ها و دور کمر شما لاغر است اما باسن بزرگی دارید، اندام شما شبیه گلابی است. با این مدل اندام باید روی بالاتنه ی خود تاکید کنید و توجه را از پایین تنه تان بردارید. شلوار های راسته ی بدون جیب و یک بلوزی که آستین های پفی دارد برای شما مناسب است.

مطالب مرتبط:

1- چجوری در سه سوت لاغر بشیم؟

2- چگونه با انتخاب طرح مناسب پارچه لاغرتر دیده شویم؟

3- 9 تیپی که شما را چاق تر نشان می دهد

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :