پانته آ توتونچیان در
0

ترفندهایی برای خرید کفش پاشنه بلند بدون درد!

ترفندهایی برای خرید کفش پاشنه بلند بدون درد!

کفش های پاشنه بلند همیشه عضو ثابت استایل های شیک و جذاب هستند. به ندرت می توان بدون پوشیدن کفش های پاشنه بلند استایل شیک و خاص داشت. اما این کفش های دوست داشتنی پاشنه دار درست است که استایل تان را جذاب می کنند اما دردسرهای خاص خودشان را هم دارند و قطعا همه ی خانوم ها با این دردسرهای عظیم آشنا هستند و آن هم زخم و تاول های دردناک در پایان مهمانی ها و جشن های عروسی ست….

ما به شما سه اصل کلی، کلیدی و در عین حال ساده را می گوییم که با رعایت آن ها برای همیشه از شر زخم های دردناکی که کفش های پاشنه بلند برای تان ایجاد میکنند،راحت شوید :

اصل اول: 

کفش هایی که در آنها مواد مصنوعی و پلاستیک به کار رفته است را فراموش کنید. درست است که کمی باید سر کیسه تان را شل کنید و پول بیشتری برای کفش هایی که با مواد طبیعی مثل چرم ساخته شده اند بپردازید، اما باید این نکته را بدانید که یکی از اصلی ترین عوامل اذیت شدن پا همین مواد مصنوعی و سفت به کار رفته در کفش هاست…

اصل دوم:

مطمئن باشید که کفه ی کفش حسابی نرم باشد. از خریدن کفش هایی با کفه ی سخت، خشن و خشک خودداری کنید.

اصل سوم:

قبل از خرید کفش حسابی چند دور با آن راه بروید و مطمئن باشید که پایتان در کفش، انعطاف پذیری لازم را دارد. در هنگام پرو و امتحان کردن کفش این نکته را به یاد داشته باشید که فقط اندازه بودن سایز کفش ملاک نیست و پای شما باید در کفش راحت و آزاد باشد.

مطالب مرتبط:

1- کفش پاشنه بلند و نکات مربوط به آن

2- 5 نکته کلیدی در مورد کفش پاشنه بلند

3- تاثیر کفش پاشنه بلند بر روی زانودیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :