وسایل ضروری برای داشتن یک کمد شیک و مرتب

0

برای داشتن یک کمد مرتب و شیک تنها خوش سلیقه و وسواسی بودن کافی نیست. شما برای جا دادن وسایل مختلف خود در کمد و قفسه ها به بهترین شکل به یک سری وسایل نیاز دارید که نه تنها نیاز شما را بر طرف می کنند بلکه باعث می شوند کمد و اتاق شما بسیار شیک تر و زیبا تر از قبل شود. البته همه این وسایل ضروری نیستند و شما می توانید بسیاری از آن ها را از وسایل موجود در منزل خود تهیه کنید و جلوی خرج اضافی را بگیرید. وسایل ضروری برای داشتن یک کمد شیک و مرتب عنوان مطلب امروز ما است.

کاسه حلقه

خانم هایی که تعداد زیادی انگشتر و حلقه دارند هر روز برای پیدا کردن آن ها با دردسر مواجه می شوند اما اگر حلقه ها و انگشترهای محبوب خود را داخل یک کاسه کوچک شیک بریزید و روی میز آرایش یا داخل قفسه ها قرار دهید هم از فضا به بهترین شکل استفاده کرده اید و هم دیگر حلقه های شما گم نخواهند شد.

وسایل ضروری برای داشتن یک کمد شیک و مرتب

جعبه روسری

همیشه نگهداری روسری ها به طوری که چروک نشوند و دم دست باشند کاری دشوار است. اما می توانید با یک جعبه کفش این مشکل را حل کنید. یک جعبه کفش ساده را بردارید و بنا به سلیقه خود روی ان کارهای تزئینی انجام دهید و از آن به عنوان جای روسری و شال های خود استفاده کنید.

وسایل ضروری برای داشتن یک کمد شیک و مرتب

آویز کیف

همه در اتاق خود تعدادی آویز برای لباس های خود دارند اما داشتن یک آویز ویژه برای کیف محبوبتان می تواند کمک زیادی در نگهداری درست از آن و سریع تر آماده شدن شما برای رفتن به بیرون باشد.

وسایل ضروری برای داشتن یک کمد شیک و مرتب

یک محفظه برای جا سوئیچی

آیا در گم کردن دسته کلید ها و سوئیچ های خود شهرت دارید؟ پس شما به یک جا مخصوص برای کلید های خود نیاز دارید. این وسیله را می توانید بر اساس سلیقه خود بسازید و استفاده کنید.

وسایل ضروری برای داشتن یک کمد شیک و مرتب

جای نگهداری چتر

 با شروع فصل پاییز به چتر خود پیش از قبل نیاز پیدا می کنید تهیه کردن یک جای شیک برای نگهداری چتر که هم دم دست و هم کاربردی باشد کمک زیادی به مرتب بودن اتاق و کمد شما می کند.

وسایل ضروری برای داشتن یک کمد شیک و مرتب

مطالب مرتبط:

1-  قانون 80 20 و داشتن یک کمد لباس کامل

2- لباس های ضروری در کمد لباس یک خانم فرانسوی

3- 5 نکته برای تمیز کردن کمد لباس ها در تابستان

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :