در سال جدید این لباس‌ها را نپوشید

با عوض شدن سال‌ها و فصل‌ها عاشقان مد همیشه منتظر این هستند که بدانند چه لباس‌ها و ترندهایی مد خواهد شد. اما هر ورودی خروجی هم دارد و به ازای هر چیز جدیدی که مد می‌شود باید با یکی از مدل‌های قدیمی خداحافظی کنیم. با شروع سال جدید مدل‌های خاصی وارد بازار شده اند و در کنار آن مدل‌های دیگری هم از دور خارج شده‌اند که در این مطلب با آن‌ها آشنا خواهید شد. در سال جدید این لباس‌ها را نپوشید.

گیره و گوشواره لاله گوش

گوشواره‌های بزرگی که که به لاله گوش می‌چسبند و معمولای فرم‌های خاص و غیرمعمولی دارند سال گذشته میلادی جزو ترندهای محبوب بود اما به نظر می‌رسد دیگر عمر آن به سر آمده است. به جای آن‌ها می توانید از گوشواره های بزرگ و آویزان استفاده کنید.

کفش‌های خزدار

کفش‌های خزدار از مدل‌هایی بود که سال گذشته بسیار محبوب شد اما به اذعان مشتریان تمیز نگه داشتن آن دردسر زیادی داشت و در نتیجه عمر آن کوتاه شد. به جای این مدل‌ها می‌توانید از مدل‌های مخمل و ساتن که هنوز مد هستند استفاده کنید.

در سال جدید این لباس‌ها را نپوشید

گردنبند چوکر

یک مدل از دهه نود که دوباره بازگشته بود و دوباره قصد رفتن دارد. به جای این مدل‌ها می‌توانید از زنجیرهای ظریف که زیبایی خاصی دارند و همیشه مد هستند استفاده کنید.

در سال جدید این لباس‌ها را نپوشید

بلوزهای شانه افتاده

بلوزهای بدون شانه و شانه افتاده را در تابستان بسیار مشاهده کردیم و از زیبایی آن‌ها لذت بردیم. اما بعد از این به جای این بلوزها از لباس‌هایی که یک شانه دارند استفاده کنید چون مدل‌های غیرقرینه جزو ترندهای جدید سال است.

در سال جدید این لباس‌ها را نپوشید

بلوزهای ویکتوریایی

بلوزهای ویکتوریایی هم در کنار بلوزهای بدون شانه در سال گذشته محبوبیت زیادی داشتند اما به نظر می‌رسد در فصل‌های آینده باید به جای آن‌ها از لباس‌هایی که آستین‌های بزرگ و چین‌دار دارند استفاده کنید.

در سال جدید این لباس‌ها را نپوشید

مطالب مرتبط:

1- کفش های شفاف مدل جدید تابستان

2- جدیدترین مدل بوت زنانه برای پاییز ۹۵

3- عینک آفتابی گربه ای برای خانم های خوش تیپ

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :