آقایان بخوانند: راهنمای خرید هدیه برای خانم‌ها

0

خانم ها عاشق هدیه گرفتن هستند و دوست دارند به هر مناسبت یا بی مناسبتی دیگری از همسرشان هدیه بگیرند. اما بیشتر آقایان اطلاعات کافی درباره علایق همسرشان ندارند و یا نمی دانند چه هدیه ای مناسب همسرشان است و یا این که دانش کافی درباره لباس ها و لوازم زنانه ندارند. اگر شما نیز جزو این افراد هستید و می خواهید علاقه خود را به همسرتان با یک هدیه زیبا نشان دهید این مطلب را بخوانید. آقایان بخوانند: راهنمای خرید هدیه برای خانم‌ها

برای خرید یک هدیه مناسب قبل از هر چیز باید استایل همسر خود را پیدا کنید. اگر نمی دانید استایل شخصی چیست این مطلب را بخوانید. با پیدا کردن استایل شخصی در واقع سلیقه و سبک همسر خود را کشف کرده اید و به این ترتیب خریدن چیزی که مورد علاقه وی باشد آسان خواهد بود.

راهنمای خرید هدیه برای خانم‌ها

اگر سبک و استایل همسر شما ورزشی است

خانم هایی که فعال هستند و به ورزش کردن علاقه دارند، مرتب به باشگاه می روند اما نه فقط برای کاهش وزن! لباس های راحت می پوشند  و در فروشگاه های لباس همیشه جذب قسمت لباس های ورزشی می شوند تا قسمت جواهرات جزو این دسته هستند. هدیه مناسب برای این افراد می تواند یک کفش ورزشی نایک، شلوار یوگا و یا یک ساعت دیجیتال باشد.

اگر استایل همسر شما رمانتیک است

می توان گفت بیشتر خانم ها جزو این دسته هستند. عاشق خرید کردن هستند، به جواهرات و لباس های مجلسی و پر زرق و برق علاقه دارند، کفش پاشنه بلند می پوشند و عاشق مهمانی و صحبت هستند. اگر همسر شما جزو این دسته است بهترین هدیه برای وی می تواند عطر محبوبش باشد و یا جواهرات گران قیمت و زیبا. یک کیف مجلسی و یا یک روسری ابریشمی گران قیمت نیز می تواند او را خوشحال کند.

اگر غیر از این باشد

اگر استایل همسر شما چیزی غیر از این موارد باشد دست شما برای خرید هدیه بازتر است اما سعی کنید دنبال چیزهایی باشید که همه خانم ها دوست دارند مثلا یک کیف مارک دار و یا جواهرات و یا هر چیز دیگری که می دانید دوست دارد و یا لازم دارد.

مطالب مرتبط:

1-  سه مدل گردنبند برای هدیه دادن

2- روسری را بر اساس رنگ پوستتان انتخاب کنید

3- برای دوران نامزدی چی بپوشم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :