چه چیزهایی جذابیت شما را کم می کند؟

0

جذاب و زیبا بودن آرزوی هر خانمی است که تنها با لباس و آرایش و شیک پوشی به دست نمی آید. برخی خانم ها از این که زیبا و خوش لباس هستند اما جذابیت لازم را ندارند در تعجب هستند و همین باعث می شود به دنبال لباس های گران تر و مدل های عجیب تر بروند اما همچنان نتیجه ای نمی گیرند. علت چیست؟ چه چیزهایی باعث می شود که جذابیت یک نفر کم شود بدون آن که از آن با خبر باشد؟ آیا فقط لباس کافی است؟ چه چیزهایی جذابیت شما را کم می کند؟ پاسخ این سوالات را در این مطلب بخوانید.

خود محور هستید

بسیاری افراد بدون آن که بدانند فقط خود را محور همه چیز قرار می دهند. در مکالمات تنها درباره خود حرف می زنند و به مخاطب اهمیتی نمی دهند. این رفتار نه تنها جذابیت شما را کم می کند بلکه دوستان خود را نیز به تدریج از دست خواهید داد.

تنها به زیبایی ظاهری توجه دارید

افرادی که بیش از حد آرایش می کنند و به خود می رسند باعث می شوند تصویر ناخوشایندی در ذهن دیگران نسبت به آنان شکل بگیرد. اگر چه زیبایی ظاهری نیز مهم است اما زیبایی درونی و داشتن شخصیت خوب و قابل اعتماد اهمیت بسیاری بیشتری دارد.

بدبین و منفی نگر هستید

حتما درباره هاله منفی دور برخی ها شنیده اید. برخی افراد به دلیل تفکرات منفی و بدبینانه خود همه را از اطراف خود دفع می کنند در حالی که ممکن است بسیار خوب و مهربان هم باشند اما با فرستادن موج منفی باعث می شوند کسی جذبشان نشود.

چه چیزهایی جذابیت شما را کم می کند؟

رییس بازی در می آورید

هیچ کس از فردی که می خواهد رییس و تصمیم گیرنده درباره همه چیز باشد خوشش نمی آید. هر چند افراد منفعل نیز موجودات جالبی نیستند اما کسانی که رئیس بازی در می آورند همه را از اطراف خود پراکنده می کنند.

بی ادب هستید

افرادی که لحن صحبت نامناسبی دارند یا در مکالمات عادی خود از کلمات بی ادبانه استفاده می کنند و یا علاقه به دعوا و جر و بحث دارند نه تنها جذاب نیستند بلکه ناخوشایند هستند و همه را از اطراف خود دفع می کنند.

وابسته به دیگران هستید اما قابل اتکا نیستید

افراد ضعیف که قدرت تصمیم گیری ندارند و همیشه به دیگران متکی هستند جذاب نیستند. همیشه افرادی جذاب ترند که قوی باشند و گاهی بتوان به آن ها تکیه کرد.

مطالب مرتبط:

1- چطور بعد از یک شب بیخوابی خوش تیپ باشیم؟

2- برای عکس های خانوادگی چی بپوشیم؟

3- چطوری توی عکس خوش قیافه بیفتم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :