محمد رضا اهوارکی در
0

تی شرت زنانه مجلسی و روش ست کردن آن

تی شرت زنانه مجلسی و روش ست کردن آن

هیچ استایل تابستانی ای بدون تیشرت کامل نمی شود. تی شرت های سفید با جین، ژاکت چرمی  یا یک جفت کتانی زیبا ست می شوند ولی این ها تنها مواردی نیستند که شما می توانید استفاده کنید. در این پست شما را در سه موقعیت مختلف قرار می دهیم و می گوییم چگونه تیشرت سفیدتان را ست کنید. با ما همراه باشید.

تیشرت سفید و استایل رسمی

تی شرت زنانه مجلسی و روش ست کردن آن

بله پیراهن مردانه هم ست قشنگی با تیشرت سفید ایجاد می کند ولی قرار نیست تا آخر عمر آن را استفاده کنید. مانتوی بلند و کشیده از روی تیشرت و شلوار بلند و گشاد از رنگی با خانواده ی متفاوت هم گزینه ی مناسبی است. سعی کنید روپوش را ساده انتخاب نکنید و طرح دار باشد و شلوار زیپ دار هم به زیبایی استایل می افزاید. بین ژاکت و کیمونو هم می توانید برای روپوش انتخاب کنید. برای اکسسوری ها رنگ های سفید و نزدیک به بقیه ی رنگ های لباستان را انتخاب کنید.

تیشرت و مهمانی

تی شرت زنانه مجلسی و روش ست کردن آن

اگر بخواهیم روزی شلوار جین را فراموش کنیم و نادیده بگیریم، دامن جین زیبا برای ست کردن با جین بهترین گزینه است. یک ژاکت چرمی مشکی روی آن به زیبایی استایل شما می افزاید. اگر به مجلس عروسی دعوت شده اید و قرار است برقصید حواستان باشد که پاشنه بلند و جواهرات را هم متناسب با رنگ تیشرت و جینتان ست کنید.

تیشرت و دور همی آخر هفته

تی شرت زنانه مجلسی و روش ست کردن آنبازهم پای جین درمیان است و این بار به عنوان روپوش. سعی کنید روی تیشرتتان ژاکت جین بپوشید و از شلوارهای بلند استفاده کنید. اگر دوست دارید رنگ شال را صورتی و یا سفید با گل های رنگی انتخاب کنید. عینک آفتابی و جواهرات با سنگ هم فراموش نشود.

مطالب مرتبط:

1- لباس مجلسی برای بهار و تابستان امسال

2- آیتم های تابستانی در کمد لباس خانم ها

3- اصول انتخاب لباس مناسب برای خانمهای ریزنقشدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :