محمد رضا اهوارکی در
0

چگونه کمد لباس هایتان را مرتب کنید

چگونه کمد لباس هایتان را مرتب کنید

حالا که بهار در حال رفتن است و به فصل زیبای تابستان وارد می شویم باید دستی به سر و روی کمد لباس هایتان بکشید و لباس ها را الک کنید و لباس های لازم تابستانه را دم دست بگذارید و بهاره هایی که مصرف کمتری دارند را نیز جدا کنید. چگونه کمد لباس هایتان را مرتب کنید؟ در این مقاله می خواهیم کمی درباره ی روش های آن با شما حرف بزنیم. با چی بپوشم همراه باشید.

چنتا چوب لباسی جدید بخرید

آویزهای خوب نه تنها کمد لباس های شما را بهتر نشان می دهند بلکه لباس های شما را در بهترین و شکیل ترین وضعیت ممکن قرار می دهند و از خراب شدن ظاهر آن ها جلوگیری می کنند. پس چند چوب لباسی جدید و با جنس خوب حتما لازم دارید.

چگونه کمد لباس هایتان را مرتب کنید

لباس ها را در کمد با توجه به نوعشان مرتب کنید

دامن ها کنار دامن ها آویزان شوند و شلوارها کنار شلوار ها، و لباس مجلسی ها در یک دسته قرار بگیرند  و همینطور الی ماشالله

حالا نوبت مرتب کردن رنگ هاست

این کار نه تنها به تمیزی کمد شما کمک می کند بلکه کار شما را هنگام ست کردن لباس ها بسیاز آسان تر می کند و به شما اجازه می دهد در زمانی کوتاهتر در ذهنتان لباس ها را با هم ست کنید.

و نهایتا نوبت طول لباس هاست

سعی کنید لباس های هم طول را کنار هم قرار دهید که اینکار یک زیبایی بصری خاصی به کمد لباس های شما می دهد و در بیشتر کردن فضای آزاد در اتاقتان هم موثر است.

لباس هایی که بیشتر استفاده می کنید را دم دست قرار دهید

هیچکسی نمی خواهد وقتی دنبال لباس خاصی می گردد هر روز همه ی کمدش را زیر و رو کند. پس لباس هایی را که حس می کنید قرار است بیشتر استفاده کنید را دم دست قرار دهید. همچنین لباس های فصل های دیگر را در قسمت عقبتری قرار دهید که دست نخورده و اتو خورده باقی بمانند.

چگونه کمد لباس هایتان را مرتب کنید

نترس باشید

اگر می خواهید هیچ وقت این جمله را که ” من هیچ لباسی برای پوشیدن ندارم” را نشنوید سعی کنید هر لباسی را به صورت مرتب (چه تا شده چه آویزان) در کمد قرار دهید که انتخاب را برایتان آسان تر می کند.

با رعایت کردن موارد فوق شما هم کمدی زیباتر و هم خیالی آسوده تر خواهید داشت.

مطالب مرتبط:

1- نظر خانم ها راجع به رنگ لباس آقایان

2- کدام لباس ها را تا کنیم و کدام ها را آویزان؟

3- برای کنسرت چی بپوشم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :