مدیر سایت در
0

راهکارهای عملی انتخاب دامن زنانه

راهکارهای عملی انتخاب دامن زنانه

برخلاف شلوار که تا حدودی جنبه مردانه دارد، دامن پوششی کاملا زنانه است و به شما جلوه ی زنانه می بخشد. آیا تا به حال به این موضوع پی برده اید زمانی که دامن می پوشید بدون اینکه خودتان متوجه شوید نظر اطرافیان را به سوی خود جلب می کنید. اگر تا به حال تجربه نکرده اید، توصیه می شود برای مهمانی آینده خود دامن بپوشید تا متوجه این تفاوت شوید. در این مقاله کارشناسان چی بپوشم به راهکارهای عملی انتخاب دامن زنانه اشاره خواهند نمود.

single_content ad banner

به طور کلی، دامن های مختلف در اندازه های متفاوت از جمله کوتاه، بلند یا دامن هایی که از لحاظ قد متوسط هستند، وجود دارد. تنوع موجود در دامن های زنانه خود دنیایی لست که وارد شدن به آن از روند مطالب این بخش خارج است. بسیاری از خانم ها نمی دانند که انتخاب مدل های مختلف دامن چه جلوه ای به آن ها می بخشد و چه مدل دامنی مناسب اندام شان می باشد.

دامن به عنوان یک پوشش دهنده و لباس مناسب برای پایین تنه بسیار مورد توجه خانم ها در سر تا سر دنیاست، لذا با توجه به تنوعی بالای آن نکاتی به طور خلاصه بیان می شود؛

نکات کلی در انتخاب دامن زنانه

* نکته مهم برای انتخاب یک دامن این است که در آن احساس راحتی کنید.

* دامن های بسیار بلند و همچنین دامن های کوتاه برای خانم های قد بلند توصیه نمی شود.

* به افرادی که همیشه شلوار پوشیده و به ندرت دامن به پا کرده اند توصیه می شود زمانی که دامن می پوشند، همراه آن یک جوراب شلواری بپوشند، زیرا جوراب شلواری مانند یک شلوار عمل می کند و با گذشت زمان به پوشیدن دامن عادت می کنید.

* دامن های بلند برای تمام اندام ها مناسب است ولی ترجیحا دامن ها را با لباس و بلوز های کوتاه بپوشید. زیرا اگر با بلوز هماهنگ شود نه تنها جلوه ی زیبایی به شما نخواهد داد بلکه شما را بی قواره نشان می دهد.

* سعی کنید دامن های کوتاه را با جوراب شلواری بپوشید زیرا پاهای شما را زیباتر نشان می دهد.

* از آنجایی که دامن راسته یک مدل بلند و تنگ می باشد لذا پوشیدن آن به شما جلوه ای زنانه می دهد. این مدل را باید کفش های رو باز و پاشنه دار هماهنگ کنید.

مطالب مرتبط:

1- راه و روش های پوشیدن دامن کوتاه

2- چه جوراب شلواری برای پاهای من مناسب است؟

3- بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :