chadmin در
0

بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

کفش پاشنه بلند یکی از صمیمی‌ترین دوستان خانم‌های جوان به شمار می آید. چرا که به آنان کمک می‌کند قد بلند تر، لاغرتر و به اعتماد به نفس تر دیده شوند. اما یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که خانم‌های جوان دارند این است که چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند! کارشناسان چی بپوشم در این مقاله به شما کمک خواهند کرد که چگونه مانند مدل های مشهور راه بروید. با مقاله «بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟» همراه باشید.

بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

1- گام‌های کوتاه تری بردارید

به هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند سعی کنید گام های کوتاه‌تری بردارید درست مانند دوران کودکی‌تان. اما به یاد داشته باشید که هرگز زانوهای خود را خم نکنید و استوار گام بردارید. هر چه قدر پاشنه کفش شما بلندتر می شود، برای شروع باید گام‌های کوتاه‌تری بردارید.

بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

2- از پاشنه به پنجه راه بروید

هنگام گام برداشتن با کفش پاشنه بلند، حتما ابتدا پاشنه‌های خود را به زمین برسانید و سپس پنجه کفش‌هایتان را. این دقیقا عکس حالتی است که با کفش‌های اسپرت قدم می‌زنید در آن زمان شما تمام سطح کف پای خود را در یک زمان به روی زمین خواهید گذاشت.  همچنین وقتی که تمام وزن شما بر روی یک پا ثابت شد گام بعدی را رو به جلو بردارید.

بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

3- وضعیت بدنی خود را ارتقا دهید

راه رفتن با کفش پاشنه بلند به مقدار زیادی به وضعیت بدنی شما بستگی دارد. اگر جز آن دسته از افرادی باشید که پاهای خود را بر روی زمین می‌کشید، به نکات ذیل توجه نمایید:

  • یک خط فرضی را مدنظرتان قرار دهید که از سر شما عبور کرده و تا پایین‌ترین نقطه بدن‌تان ادامه می‌یابد. در این حالت باید چانه و ستون فقرات شما در یک خط قرار داشته باشد، هیچ گاه در حین راه رفتن با کفش پاشنه بلند به زیر پای خود نگاه نکنید.
  • از دستان خود برای ایجاد تعادل استفاده کنید و شانه های خود را در هنگام راه رفتن بالا و پایین نمایید.
  •  به عضلات شکم خود توجه ویژه‌ای داشته باشید، چرا که این عضلات در صاف ایستادن شما نقش به سزایی دارد.
  • زانوهایتان را به مقدار کمی خم کنید و هرگز آن‌ها را قفل نکنید.

بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

 4- تصور کنید که بر روی یک خط نامریی گام بر می‌دارید

همانند مدل‌هایی که Cat Walk انجام می‌دهند، سعی کنید بر روی یک خط فرضی گام بردارید، برای این منظور مطابق نکات زیر عمل کنید:

  • سعی کنید کفش خود را در جلوی گام قبلی قرار دهید، این مدل گام برداشتن کمی سخت بوده و نیازمند تمرین می‌باشد ولی ارزشش را دارد.
  • کمی به نحوه راه رفتن مدل‌ها، نگاه کنید و سعی کنید آن را مطابق زندگی روزمره خود نمایید نه شبیه یک مدل!

بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

5- در منزل کفش پاشنه بلند بپوشید

سعی کنید قبل از اینکه در خارج از منزل خود، کفش پاشنه بلند بپوشید، در خانه کمی تمرین کنید، راه بروید، بایستید، بچرخید و … این تمرین سبب می‌شود که به راحتی پاهایتان پیچ نخورده و از سر خوردن احتمالی شما در خارج از منزل جلوگیری  کند.

بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

6- در خارج از خانه کفش پاشنه بلند بپوشید

راه رفتن در خارج از خانه حدود 10 مرتبه سخت‌تر از راه رفتن با آن در منزل است. محیط بیرون دارای پستی و بلندی، زمین سر و … بوده که می‌تواند خطر سر خوردن را بیشتر نماید.

  • هنگام گام  برداشتن از روی کاشی و یا سرامیک به درزهای آن بسیار توجه داشته باشید، چرا که خیلی ساده باعث لغزش شما خواهد شد.
  • همچنین یکی از وسایلی که به راه رفتن شما در سوپرمارکت‌ها کمک می کند، سبد خرید چرخ دار می‌باشد که می توانید تعادل خود را به کمک آن حفظ نمایید.

بانوان چگونه با کفش پاشنه بلند راه بروند؟

7- ایستادن با کفش پاشنه بلند

بسیاری از خانم‌ها طریقه ایستادن با کفش پاشنه بلند را نمی‌دانند و استفاده از این کفش‌ها تنها باعث ایجاد خستگی در پاهای آن‌ها می شود. جهت رفع خستگی پا و کمر به طریق زیر عمل کنید:

  •  پاشنه یک کفش را در وسط پای دیگر قرار دهید،  به گونه‌ای  که یک زاویه سه لبه ایجاد شود.
  • وزن خود را بر روی پنجه پای عقبی بیاندازید و دائما حالت پاها را تغییر دهید تا از خستگی یک پا جلوگیری شود.

مطالب مرتبط:

1- نکات کلی انتخاب کفش برای خانم ها

2- کفش پاشنه بلند و نکات مربوط به آن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

Nik در تاریخ 24 جولای 2015

سانسور گرافیک و نقاشی !!!??? خیلی مسخره ست

استاد مد و لباس در تاریخ 25 جولای 2015

کاربر Nik ، کارتون , گرافیک و نقاشی با واقعیت برای سازمان فیلترینگ تفاوتی ندارد هر عکسی که با شئونات اسلامی مغایرت داشته باشد باعث فیلتر شدن سایت می شود. پس خواهشا اول مطالعه کنید و اطلاعات کسب کنید سپس نظر دهید. با سپاس

Meyti در تاریخ 01 دسامبر 2017

آخرین و منطقی ترین روش ؛ کفش پاشنه بلند نپوشید ?ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :