سارا هنجنی در
0

نظر خانم ها در مورد رنگ لباس آقایان

نظر خانم ها در مورد رنگ لباس آقایان

قبلا  در خصوص ست کردن رنگ ها، نحوه ست کردن رنگ لباس در تابستان با شما صحبت کرده است. در فرآیند انتخاب رنگ برای لباس خود علاوه بر اینکه این رنگ به پوست شما می آید یا خیر؟ باید به اثر روانی آن در طرف مقابل توجه کنید. با ما همراه باشید تا به شما بگویم نظر خانم ها در مورد رنگ لباس آقایان چیست؟

1- رنگ سفید 

بهترین رنگ برا یانتخاب پیراهن مردانه بوده و از آن میتونید در مهمانی های دوستانه تا رسمی استفاده کنید. این رنگ نشان دهنده پاکی و خالص بودن است.

2- رنگ مشکی

این رنگ از دید خانم ها نشان دهنده قدرت، پیچیدگی مرموز بودن است. البته استفاده همیشگی از این رنگ باعث احساس افسرده بودن در خانوم ها را داشته باشید.

3- رنگ بنفش

یکی از محبوب ترین رنگ ها میان خانم ها و آقایون است. این رنگ یک انتخاب هوشمندانه برای قرارهای عاشقانه است. این رنگ معمولا توسط مردان شوخ طبع، تفسانی و خلاق مورد استفاده قرار می گیرد.

4- رنگ قرمز

اگه بخواهیم در مجموع بهتون بگم، این رنگ، رنگ عشاق است! طیف رنگ قرمز از تیره تا روشن هر دو نشان دهنده جسارت و عشق در میان مردان است. البته رنگ صورتی نیز از طیف همین رنگ بوده و مناسب قرارهای عاشقانه است.

5- رنگ سبز

این رنگ نشانه هایی از اعتقاد و سر زنده بودن را در مردان نشان می دهد. آقایانی که این رنگ را برای لباس های خود انتخاب می کنند؛ افراد پر جنب و جوش و قابل اعتمادی اند.

6- رنگ آبی

خانم ها در مورد آقایانی که از رنگ آبی استفاده می کنند چنین برداشتی دارند: محافظه کار، قوی، معتبر و درون گرا.

حالا آقایان در انتخاب لباس و پیراهن های خود باید دقت بیشتری داشته باشند؛ چرا که خانوم ها خیلی زود به سر درون آن ها پی خواهند برد.

مطالب مرتبط:

1- برای کنسرت چی بپوشم؟

2- خانم ها: حالا چی بپوشم؟

3- چندتا شلوار جین نیاز دارم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :