چگونه یک مدل مانتو مجلسی شیک انتخاب کنم؟

امروزه خانم‌های ایرانی برای درخشیدن و زیبا حاضر شدن در هر مجلس و مهمانی به دنبال بهترین لباس‌های شب و مجلسی هستند تا زیبا جلوه کنند اما در کنار داشتن یک پیراهن بسیار شیک و پر زرق و برق که بسیار جلوه می‌کند یک خانم ایرانی به مانتو مجلسی شیک هم احتیاج دارد. با چی بپوشم همراه شوید تا به معرفی جدیدترین مانتو مجلسی زنانه بپردازیم تا بتوانید با یک انتخاب خوب همیشه در مجالس و مهمانی‌ها خوش بدرخشید.

ad banner

از آن جایی که مانتو جزو پوشش‌های اصلی برای هر خانم ایرانی به شمار می‌رود، مدل‌های بسیار زیبا و جذابی امروز به بازار ارائه می‌شود که طبق مد جهانی طراحی می‌شوند و طرفداران بسیاری دارد. مانتو مجلسی جزو آن دسته از مانتوهایی است که هر خانم ایرانی برای یک مجلس مهم یا مهمانی نیاز دارد در نتیجه معرفی انواع مانتو مجلسی خالی از لطف نیست.

 

چگونه یک مدل مانتو مجلسی شیک انتخاب کنم؟

مدل مانتو مجلسی شیک سنگ دوزی

یکی از مدل‌هایی که هیچ گاه قدیمی نمی‌شود و اکثر خانم‌ها از آن استقبال می‌کنند مانتوهای سنگ دوزی شده است که گاها سر شانه یا قسمت جلویی مانتو با سنگ‌های متنوع زینتی که براق هستند تزینن می‌شود و برای مجالس مهم و مهمانی‌ها یک انتخاب بسیار ایده‌آل است. اغلب در کنار سنگ‌های تزیینی از ملیله، منجوق و انواع دیگر وسایل تزیینی دیده می‌شود و اغلب برای این مدل مانتو از جنس حریر استفاده می‌کنند زیرا پارچه حریر برای مانتو بسیار مجلسی است.

مدل مانتو مجلسی شیک سنگ دوزی

مدل مانتو مجلسی شیک مروارید دوزی

یکی از سبک‌های دیزاین مانتو که از پاییز ۹۶ وارد دنیای مد ایران شد، مروارید دوزی مانتوها بوده است که همچنان نیز استقبال بسیار زیادی از آن می‌شود. مانتوی مجلسی مروارید دوزی شده با انواع مروارید سفید یا رنگی در عین سادگی بسیار زیبا، شیک و مجلسی است و شما در تمامی مراسم‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید و خوش بدرخشید. مروارید دوزی بر روی اغلب مانتوهای کرپ، حریر و یا کتان انجام می‌شود.

مدل مانتو مجلسی شیک مروارید دوزی

مدل مانتو مجلسی شیک با برش لیزر

یکی از مدل‌های بسیار شیک و در عین حال بسیار جذاب که امروزه برای تزیین انواع مدل مانتو مجلسی از ان استفاده می‌شود، برش لیزر است. برای این کار طرح مورد علاقه خود را به فروشگاه‌های مجهز به برش لیزر برده و از آن‌ها می‌خواهید که بر روی پارچه مورد نظر آن را برش بزند سپس با استفاده از لایه چسب یا زانفیکس می‌توانید با حرارت اتو روی مانتو خود بچسبانید و مانتو خود را تبدیل به مانتو مجلسی کنید و از آن در مهمانی‌ها استفاده کنید.

 

مدل مانتو مجلسی شیک با شنل کار شده

یکی دیگر از مدل مانتو مجلسی که برای مانتوههای مجلسی اخیرا استفاده می‌شود شنل‌ها کوتاهی است که از جنس حریر بر روی بالا تنه مانتو کار می‌شود و روی آن با انواع سنگ یا مروارید تزیین می‌شود تا سادگی مانتو را از بین برده و آن پر جلوه‌تر و مجلسی نشان دهد.

مدل مانتو مجلسی شیک با شنل کار شده

مدل مانتو مجلسی شیک گیپور

اگر جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که برای مراسم نامزدی خود به دنبال یک مانتو مجلسی بسیار شیک و مناسب هستید، مانتو مجلسی گیپور می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد. به طور کلی پارچه گیپور جزو پارچه‌های بسیار مجلسی می‌باشد. می‌توانید برای تمام مانتو یا تنها بالا تنه از گیپور استفاده کنید.

جدیدترین مدل مانتو مجلسی ؛ چگونه یک مدل مانتو مجلسی شیک انتخاب کنم؟

مدل مانتو مجلسی شیک با شنل کار شده

مدل مانتو مجلسی

مدل مانتو مجلسی شیک با طرح برجسته

طرح‌های برجسته بر روی مانتو مجلسی‌های جدید بسیار پر طرفدار است. استفاده از انواع وسایل تزیینی مانند گل، پر، پولک و یا شکل‌ پروانه، مانتو را تبدیل به یک مانتو مجلسی بسیار شیک می‌کند.

مدل مانتو مجلسی شیک با شنل کار شده

مانتو مجلسی شیک با بالا تنه کار شده

یکی از انواع مانتو مجلسی شیک و کلاسیک که بسیاری از خانم‌ها آن را می‌پسندند مدلی است که در آن بالا تنه با برش‌های بسیار شیک و یا وسایل تزیینی کار شده است اما پایین تنه آن کاملا ساده است. این مانتوهای مجلسی اغلب بلند هستند و مقداری از آن بر روی زمین کشیده می‌شود و یک انتخاب بسیار شیک برای مهمانی و مجالس خاصی مانند عروسی می‌تواند باشد.

جدیدترین مدل مانتو مجلسی ؛ چگونه یک مدل مانتو مجلسی شیک انتخاب کنم؟

مدل مانتو مجلسی شیک با آستین کلوش

مدل کلوش یکی از مدل‌های مجلسی در مانتوها به شمار می‌رود. استفاده از مدل کلوش در مانتو آن را بسیار لوکس و کلاسیک جلوه می‌دهد. استفاده از مدل کلوش در آستین مانتو و یا حتی در مدل‌های بلند برای قسمت پایینه تنه، می‌تواند بسیار مناسب باشد. شما می‌توانید با این مانتو مجلسی در هر مجلس و مهمانی خوش بدرخشید.

مدل مانتو مجلسی شیک با آستین کلوش

مدل مانتو مجلسی شیک گلدوزی شده

گلدوزی نیز یکی دیگر از تزییناتی است که تقریبا قدمت بسیار زیادی دارد اما به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است و اکثر مانتوهای مجلسی با گلدوزی‌ها ظریف و بسیار شیک در بازار ارائه می‌شود. مانتو مجلسی گلدوزی شده می‌تواند برای هر مجلسی بسیار مناسب و زیبا باشد. تنها کافی است یک گلدوزی بسیار کوچک در گوشه‌ای از مانتو ساده شما کار شده باشد و یا اگر طرفدار طرح‌های شلوغ هستید می‌توانید از مانتوهای کار شده با گلدوزیهای بزرگ استفاده کنید.

 

جدیدترین مدل مانتو مجلسی ؛ چگونه یک مدل مانتو مجلسی شیک انتخاب کنم؟

جدیدترین مدل مانتو مجلسی ؛ چگونه یک مدل مانتو مجلسی شیک انتخاب کنم؟

پیشنهاد چند مدل مانتو مجلسی برای خرید 

در روزهای ابتدایی پاییز که هوا هنوز چندان خنک نشده است، یک مانتو پاییزه برای گرم ماندن کافی است. اگر می‌خواهید استایلی مد روز و جذاب داشته باشید می‌توانید از یک مانتوی کوتاه با رنگ‌هایی پاییزی انتخاب کنید. اگر طرح‌های ظریفی هم روی این مانتو باشد زیبایی استایل شما را چندین برابر خواهد کرد. این مانتو از جنس کتان است، فرم آن معمولی و بلندی آن تا زیر زانو است. این مانتو پاییزه با نقاشی دستی و قابلیت شستشو برای روزهای ابتدایی پاییز انتخاب خوبی است.

پیشنهاد چند مدل مانتو مجلسی برای خرید 

یک مانتو سبک و نازک و رنگ روشن برای روزهای تابستان بهترین گزینه است. اما اگر به دنبال طرحی خاص از مانتو هستید می‌توانید به سراغ مانتوهایی بروید که جزئیات گیپور دارند. مدل‌هایی که آستین کیمونویی دارند و برای روزهای گرم تابستان به اندازه کافی راحت و گشاد هستند.

لباس‌های طرح‌دار معمولا هیچوقت از مد نمی‌افتند و در هر دوره یک یا چند طرح خاص جزو محبوب‌ترین لباس‌های زنانه قرار می‌گیرند. این مانتو طرح‌دار از جنس کرپ به دلیل استفاده از رنگ‌های مختلف در پارچه آن بهتر است با لباس‌های ساده‌تر ست شود تا تیپ شما شلوغ و نامرتب به نظر نرسد.

 

رنگ مشکی همانطور که می‌دانید رنگی پرکاربرد است. این مانتو مشکی با خرج کار سفید و جلو بسته است. این مانتو در قسمت پهلو یک زیپ به طول ۴۵ سانتیمتر دوخته شده است قد مانتو ۸۶ سانتی‌متر و  قد آستین ۵۶ سانتی متر است. سایز L مناسب دور سینه ۹۰ سایز XL مناسب دور سینه ۹۶ سایز ۲XL مناسب دور سینه ۱۰۲ تهیه شده از بهترین نوع کرپ کش، فوق العاده مشکی با تن پوش بسیار زیبا که می‌توان به عنوان یک پیراهن رسمی یا نیمه رسمی نیز از این محصول استفاده کرد.

 

برش این مانتو طرح کت و دامن است. قسمت آستین و دامن از پارچه ژاکارد و نیم‌تنه جلو و پشت کار دانتل قسمت آستین و دامن ژاکارد خرج کار نوار مروارید است.

مطالب مرتبط:

۱- کت و دامن مجلسی شیک و مدل های جدید سال را در چی بپوشم ببینید

۲- کدام طرح پارچه را برای مانتو انتخاب کنم؟

۳- مانتو مناسب خانم‌های درشت و قدکوتاه

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شما

حسین زاده در تاریخ 05 می 2018

مرسی خوشگلند این طرح مانتو ها از کجا میشه خرید؟

سارا کشفی در تاریخ 02 اکتبر 2018

عالی بود

مرسا حسینی در تاریخ 02 اکتبر 2018

واقعا این مدل مانتو ها شیک هستند
کاش قیمت ها ه بیاد پایین تا بتنونیم بخریمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :