کت و دامن مجلسی شیک و مدل های جدید سال را در چی بپوشم ببینید

0

کت و دامن مجلسی یکی از کلاسیک‌ترین و شیک‌ترین مدل‌های پوشش است که استایل خانم‌ها را بسیار زیبا نشان می‌دهد و امروزه اکثر خانم‌های شیک پوش برای مجالس و مهمانی‌ها از این سبک پوشش استفاده می‌کنند. کت و دامن انواع مختلفی دارد، از مدل بسیار رسمی و پوشیده گرفته تا مدل‌های جدید امروزی. با چی بپوشم همراه شوید تا به معرفی انواع مدل کت و دامن مجلسی بپردازیم و با مدل‌های جدید و رنگ‌بندی‌های متنوع بیشتری آشنا شوید.

انتخاب مدل کت و دامن مجلسی

از آن‌جا که در تصور اکثر خانم‌ها کت و دامن مدل ساده‌ای دارد، سعی کرده‌ایم انواع مدل‌های جدید کت و دامن مجلسی که کمی از حالت سادگی در‌آمده و شکل و زیبایی خاصی به خودش گرفته را معرفی کنیم. یکی از مدل‌های کت و دامن مجلسی که می‌توانید برای انواع مجالس و مهمانی‌ها استفاده کنید، دامن مدل راسته به همراه یک کت کوتاه یقه ضربدری است. اگر دامن کوتاه انتخاب می‌کنید می‌توانید از جوراب‌های ضخیم به همراه کفش‌های پاشنه دار استفاده کنید تا جلوه لباس‌های شما بیشتر شود. استفاده از انواع تزئینات مثل تزئینات یقه با گلدوزی یا پاپیون هم می‌تواند کمک کند تا کت و دامن مجلسی شما از حالت یک نواختی درآید و جلوه بیشتری داشته باشد.

 

رنگ مشکی در میان بسیاری از خانم‌ها طرفدار دارد و بسیاری از خانم‌ها برای لباس‌های مجلسی و یا کت دامن خود از رنگ مشکی استفاده می‌کند. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که همیشه از لباس‌های مشکی استقبال می‌کنید برای مدل کت و دامن مجلسی خود می‌توانید کمی از رنگ سفید نیز کمک بگیرید تا جلوه خاصی به استایل و پوشش شما بدهد. برای این کار می‌توانید دستمال گردن کوچکی از رنگ سفید بر روی یقه خود استفاده کنید و یا برای پوشش بیشتر مدل کت و دامن خود از یک لباس مجلسی سفید در زیر کت خود استفاده کنید. علاوه بر این جواهرات طلایی را نیز فراموش نکنید زیرا جلوه و درخشش خاصی در شما ایجاد می‌کند. برای فاصله گرفتن از مدل‌های ساده کت نیز می‌توانید از انواع یقه‌های موج دار استفاده کنید تا در کنار دامن ساده، کت پر جلوه شما ترکیب زیبایی ایجاد کند.

 

اگر به دنبال یک مدل بسیار زیبا، شیک و در عین حال ساده هستید، بهتر است سعی کنید برای کت و دامن از مدل دامن ساده تنگ راسته استفاده کنید و در کنار آن از کت‌های پوشیده با مدل‌های مختلف استفاده کنید تا یک تعادل و جلوه سرتاسری در استایل شما به وجود آید. یکی از طرح‌‌های کت برای خانم‌ها مدل یقه هفت باز است که برای پوشاندن یقه از یک شومیز زیبا با زنگ متضاد می‌توان استفاده کرد. برای این مدل کت می‌توانید از انواع پارچه‌‌های کرپ استفاده کنید تا ایستایی کت و دامن شما بسیار صاف و زیبا باشد.

 

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که استفاده از دامن‌های تنگ راسته برای شما سخت می‌باشد و یا دوست دارید تمام پای شما پوشیده باشد می‌توانید از مدل دامن‌های راسته و بلند یا کلوش را انتخاب کنید و به همان رنگ یک کت ساده اما با طرح بیشتر کوتاه انتخاب کنید و مرز بین کت و دامن خود را با یک کمری بسیار شیک تزیین کنید. برای آن‌که جلوه بیشتری به پوشش خود دهید نیز می‌توانید از انواع بج‌های حرارتی که با اتو بر روی لباس فیکس می‌شود و یا طرح‌های لیزری و گلدوزی نیز استفاده کنید تا کت و دامن مجلسی شما از سادگی در آید و بسیار شیک جلوه کنید.

 

همانطور که می‌دانید کت و دامن‌های زنانه انواع مختلفی دارد. برای آنکه مدل پوشیده‌ای داشته باشید یکی از مدل‌های پیشنهادی کت نسبتا بلند با یقه خرگوشی یا یقه هفت کاملا باز می‌باشد. بهترین پارچه برای این مدل کت و دامن، پارچه کرپ است. استفاده از انواع شومیز‌های حریر با رنگ‌های متنوع می‌تواند زیبایی پوشش شما را دوچندان کند. علاوه بر این اگر کت و دامن مجلسی شما طرح ساده‌ای دارد می‌توانید از شومیزهایی با یقه‌های طرح‌دار استفاده کنید.

 

 

مطالب مرتبط:

۱- راهنمای انتخاب کت و دامن مجلسی

۲- مدل‌های کت و دامن مجلسی

۳- نحوه ست کردن کت تک زنانه مجلسی با لباس ها

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :