هفت راز خانم های شیک پوش

شیک پوش بودن در محل کار، در جمع خانواده و در جمع دوستان و … این آن چیزی است که بسیاری از خانم‌ها آن را دنبال می‌کنند. اما چه رازی برای شیک پوش بودن وجود دارد؟ چگونه شیک بپوشیم ؟ شیک پوش بودن دارای قواعد و قوانینی است. کارشناسان چی بپوشم در مقاله هفت راز خانم های شیک پوش به این نکات می‌پردازند با ما همراه باشید. 

هفت راز خانم های شیک پوش

۱- برنامه ریزی کنید

همانگونه که بسیاری از افراد برای وعده‌های غذایی خود دارای برنامه مشخص هستند، شما هم اگر می‌خواهید شیک پوش باشید، برنامه‌ای را برای هفته پیش رویتان بنویسید. از شنبه تا چهارشنبه در محل کار چه می‌پوشید؟ برای آخر هفته و در جمع دوستان خود چی می‌پوشید؟ پیشنهاد ما به شما این است که یک با یک استایلیست آغاز کنید.

۲- خانم های خوشتیپ را دنبال کنید

 کافیست یک سری به اینترنت بزنید. و به دنبال خانم های شیک پوش بگردید و ببینید آن ها چه لباس‌هایی می‌پوشند. اینستاگرام و پینترست نیز می توانند کمک خیلی خوبی به شما بکنند. توجه داشته باشید صفحه‌های بسیاری برای خانم‌های محجبه وجود دارد. یادتون باشه که با حجاب هم می‌توانید خوش تیپ و شیک پوش باشید.

 ۳- خیلی وسواس به خرج ندهید

اگر جز آن دسته از خانم‌هایی هستید که همواره لباس‌های رسمی می‌پوشید. و دائما به فکر ست کردن لباس هستید به شما یک توصیه اساسی داریم. قوانین ساخته شده‌اند تا شکسته شوند! می توانید شلوار جین و یک تیپ اسپرت را نیز امتحان کنید. شیک پوش بودن الزاما با پوشیدن لباس رسمی حاصل نمی‌شود.

هفت راز خانم های شیک پوش

۴- رژ لب قرمز استفاده کنید

استفاده از یک رژ لب قرمز می‌توانید جلوه‌ای مناسب به تیپ شما بدهد. اساسا رنگ قرمز رنگی گرم و نشان دهنده عشق است. به نظر من این رنگ غوغا می کند. سعی کنید در هفته حداقل دو بار از این رنگ رژ لب استفاده کنید.

۵- از اکسسوری های مناسب استفاده کنید

حداقل از یک اکسسوری استفاده کنید. استفاده از یک گوشواره، دستبند و یا گردنبند. اما در استفاده از زیورآلات و جواهرات زیاده روی نکنید.

کوچک زیباست.

ارنست شوماخر

۶- بر روی لباس‌های اصلی تمرکز کنید

یکی از مواردی که بسیاری از بازیگران و هنرمندان در انتخاب لباس خود دقت می‌کنند، انتخاب صحیح لباس اصلی است. تا جایی که می‌توانید بر روی لباس‌های اصلی مانند: مانتو، شلوار و یا کت و دامن خود برای مهمانی هزینه کنید. هزینه کردن برای سرویس طلا، گوشواره و … که نقش کمرنگی در ظاهر شما دارند اشتباهی است که بسیاری از خانم‌ها مرتکب می‌شوند.

۷- کفش‌های رنگی بپوشید

شاید بسیاری از زمان‌ها از کارشناسان چی بپوشم شنیده‌اید که باید حتما کفش قهوه ای و یا مشکی را انتخاب کنید. اما یادتان باشد که همیشه قرار نیست مطابق قوانین گام بردارید تا خوش تیپ باشید. استفاده از کتانی‌های رنگی نیز می‌تواند با یک شلوار جین شیک در ظاهر شما تغییری اساسی ایجاد کنند.

هفت راز خانم های شیک پوش

مطالب مرتبط:

۱- چگونه کارمند خوش پوشی باشیم؟

۲- چه رنگی را با چه رنگی ست کنیم؟

۳- چگونه با انتخاب طرح مناسب پارچه لاغرتر دیده شویم

۴- خانم ها: حالا چی بپوشم؟

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :