خانم های چاق چگونه برای پاییز خرید کنند؟

برای خانم های چاق دل شکسته، پاییز به معنی رسیدن دوباره ی لباس های واقعی است و نمی توانند آن طور که باید در قسمت پوشاک مانور دهند. از مانتو های تنگ خبری نیست و لباس های گرم دوباره برگشته اند. صندل های راحت و خنک را باید بیخیال شوید و به فکر بوت و کفش های بسته باشید. روسری و شال هم که طبق روال همیشه نکات مربوط به خودش را دارد! در این پست اما ما می خواهیم دیدی تازه تر به شما در خرید های پاییزه بدهیم. با ما همراه باشید.

ad banner

۱- شلوار رنگی ها

شاید امسال فصل آن باشد که به شلوارهای رنگی هم شانس دیده شدن بدهید. خوبی آن ها ست شدن با هر گونه مانتویی و شالی با هر طرحی است. فقط باید در انتخاب رنگ ها شدیدا خانمانه عمل کنید و موردی را از قلم نیندازید. در سایت چی بپوشم موارد زیادی برای ست کردن رنگ شلوار با مانتو وجود دارد. حتما کمکی از آنها بگیرید.

۲- توجه به جزییات

به خیلی موارد باید دقت کنید. ساق پای چاق یک شلوار تنگ و کفش چرمی تنگ می طلبد. اگر به غیر از ساق پایتان همه جای پایتان شکل پهنی دارد شلوار های راسته را هم تنی بزنید. در انتخاب مانتو نیز خیلی دقت کنید. اگر کمر شما پهن است اصلا نباید توجهات را به آن جلب کنید. توهم ساعت شنی را در پست های اخیر یادتان هست؟ از همان استفاده کنید و کاری کنید که لاغر تر دیده شوید. یا توجهات را به قسمت سینه معطوف کنید یا روی شلوار مانور زیادی دهید که کمر شما به چشم نیاید. مانتو های کمربند دار به هیچ وجه نپوشید.

۳- مدل های خال خالی

اگر شال یا شلوار انتخاب می کنید حتما این گزینه در ذهنتان باشد. بهترین گزینه برای خانم های چاق همین مدل های خال خالی هستند. بازهم به ایجاد توهم اشاره می کنم. این مدل توجهات را از روی شکم یا کمر شما پراکنده می کند.

 مطالب مرتبط:

1- با لباس خال خالی چی بپوشم؟

2- هنگام خرید ژاکت به این موارد توجه کنید

3- اصول انتخاب لباس زنانه ی تابستانی

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :