محمد رضا اهوارکی در
0

هنگام خرید ژاکت به این موارد توجه کنید

هنگام خرید ژاکت به این موارد توجه کنید

با اینکه خانم ها در این زمینه انتخاب های زیادی پیش رو دارند مثل مدل های ساده یا ترکیبی، پشمی یا نایلونی، باشلق دار یا سفت و خشن و خیلی انتخاب های دیگر ، ولی تردید ها در این زمینه زیاد است و در انتخاب می مانند. در این مقاله قصد ما راهنمای ساده ای در زمینه ی انتخاب یک ژاکت زمستانی است. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید.

با رعایت این ۵ نکته ی ساده می توانید بهترین کت یا ژاکت را برای زمستان انتخاب کنید:‌

۱- به جزییات دقت کنید

مهمترین و اولین نکته ای که حین خرید ژاکت باید به آن توجه کنید طراحی و دوخت آن است. به دوخت ژاکت و نوع کوک هایی که روی بالاتنه می بینید خیلی دقت کنید؛ این کوک ها باید خیلی صاف و بدون هیچ نخ آویزانی باشند. دکمه ها و زیپ ها بدون هیچ اشکالی سر جای خودشان کیپ و محکم باشند.

هنگام خرید ژاکت به این موارد توجه کنید

۲- همیشه آماده ی یک جهش در تیپتان باشید

بدلیل اینکه در عصر مد و استایل زندگی می کنیم باید خودتان را آماده ی مشاهده ی مدل های جدید در سال جدید بکنید. پس با این تصور به خرید نروید که مدلی که سال پیش در نظر داشتم را می خرم. با این تصور بروید که می خواهم مدل های امسال را ببینم و از میان آنها انتخاب کنم.

۳- کاپشن را هم امتحان کنید

بهترین گزینه برای هزینه ی کمتر و امنیت و گرم بودن بیشتر کاپشن است. این می تواند بهترین انتخاب هر خانمی برای زمستان باشد. از طرفی وزن کم آن در حمل آن بسیار کمک حال شماست.

در انتخاب کاپشن زنانه دقت کنید که باید با ظرافت عمل کنید. قرار نیست کاپشن شما همان پف و مدل کاشپشن آقایان را داشته باشد. پس در انتخاب مدل های جدید و زنانه دقت عمل به خرج دهید.

هنگام خرید ژاکت به این موارد توجه کنید

۴- در نگهداری ها خیلی دقت کنید

چه کاپشن و چه مدل های نخی هر دو نیاز به نگهداری و مراقبت خاص دارند. در زمستان باید دوبار شسته شوند. ژاکت های پشمی را به خشک شویی ببرید که آب نرود و جنس آن آسیب نبیند. برای کاپشن ها هم هر گونه نخ اضافه را حذف کنید و آن ها را لوله کرده و در ماشین لباسشویی بیندازید

۵- از کیسه های وکیوم برای نگهداری آن ها تا سال بعد استفاده نکنید!

از کیسه هایی استفاده کنید که ورود و خروج هوا در آن وجود دارد. کیسه های بدون هوا برای جنس های پشمی و کاپشن ها مضر هستند و به آن ها آسیب می رسانند.

مطالب مرتبط:

۱- آموزش دوخت دکمه ی کت یا ژاکت

۲- ۱۰ ژاکت شیک و خنک که می توانید در بهار بپوشید

۳- چطوری لباس طرح دار انتخاب کنم؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :