اصول انتخاب لباس زنانه تابستانی

0

همه ما یک کمد از لباس‌های رنگارنگ داریم ولی بیشتر وقت‌ها نمیدونیم که چی رو با چی بپوشیم تا بهترین ظاهر رو داشته باشیم. استایل همه ما در لباس هایی که می پوشیم کاملا نمایان است پس خیلی خوب میشه که بتونیم بهترین هارو  برای یک پوشش ساده و در عین حال بسیار آراسته انتخاب کنیم.

۱- “حریــــــر” !!! تابستان یک فصل گرم است و استفاده از پوشش هایی که جنس ضخیمی داشته باشد  اصلا مناسب نیست. انتخاب یک پوشش بلند حریر بسیار زیبا و در عین سادگی بسیار شیک می باشد. از یک بلوز نسبتا بلند برای زیر آن استفاده کنید تناسب رنگ را فراموش نکنید. رنگ هایی مانند سفید ، نیلی بسیار زیباست و حس تابستانی خنک را منعکس می کند.

اصول انتخاب لباس زنانه تابستانی

چی بپوشیم : لباس زنانه تابستانی

۲- ” لباس های راه راه”. لباس های راه راه همیشه طرفدارای خودش رو تو هر فصلی داره. حالا به جای پوشیدن لباس های راه راهتون با شلوار های جین می تونید اون رو با شلوار های دمپا هم ست کنید.

اصول انتخاب لباس زنانه تابستانی

چی بپوشیم

۳- ” صندل های چرم” انواع صندل ها برای تابستان بسیار زیاده اما انتخاب صندل چرم بسیار شیک و مناسب است. می تونید صندل چرم رو با یک شلوار جذب سفید و با لباس های مختلف به رنگ های مختلف بپوشید. استفاده از یک کت کوتاه لی هم گزینه بسیار مناسبی برای این نوع ست می باشد.

اصول انتخاب لباس زنانه تابستانی

با لباس زنانه تابستانی چی بپوشیم

حالا چند تا نکته:

  • همیشه از لباس هایی استفاده کنید که پارچه هایی با الیاف خنک داشته باشه مثل: لنیل، ویسکوز، ابریشم نازک، حریر و پارچه های نخی که تنوع رنگ و مدل هم در همه این نوع پارچه ها بسیار زیاده…
  • استفاده از رنگ هایی مثل سفید، آبی، سبز میتواند بسیار مناسب باشد
  • اگر به پوشیدن لباس های رنگ روش عادت ندارید سعی کنید در تابستان کمی این عادت خود را تعدیل کنید، چرا که انتخاب لباس رنگ روشن هم میزان عرق کردن شما را کم می‌کند و هم احساس گرما را از بین می‌برد.

مطالب مرتبط:

۱- ایده برای انتخاب لباس مجلسی زنانه

۲- نحوه انتخاب لباس برای خانم های چاق

۳- اصول انتخاب لباس مناسب برای خانم های ریز نقش

chadmin
نویسنده: chadmin


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :