محمد رضا اهوارکی در
0

ایده برای انتخاب لباس مجلسی زنانه

ایده برای انتخاب لباس مجلسی زنانه

تابستان فرا رسیده و این فصل پر از مهمانی و جشن و عروسی در پیش داریم. طبق معمول برای هر مهمانی جمله ی معروف ” حالا چی بپوشم” رو از سمت خانم ها می شنویم. ایده برای انتخاب لباس مجلسی زنانه عنوان مقاله است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. با ما همراه باشید.

یکی از این ایده ها می تواند پوشیدن پیراهن های سبک پیراهن آقایان باشد با طرحی جدید و به صورت غیر رسمی. طرح های چهارخانه و نقطه دار بیشتر مد نظر ماست ولی باز هم به سلیقه ی شما بستگی دارد که چه نوعی را انتخاب کنید. از انتخاب رنگ های صورتی، زرد، طوسی و امثال آن ها نترسید. برای شما طراحی شده اند. اگر بتوانید لباس دامن های بلند زنانه با طرح های چارخانه را نیز پیدا کتید ست جالبی به شما می دهند. کفش های پاشنه بلند مجلسی را فراموش نکنید.

ایده برای انتخاب لباس مجلسی زنانه

راه دیگر که کمی مدرن تر است لباس های زنانه ی مجلسی آستین حلقه ای با رنگ های خاص است. در این تیپ خاص شما رنگ های قرمز و خانواده ی آن را انتخاب می کنید و سعی می کنید اکسسوری ها را نیز با آن ست کنید. یک کیف دستی طوسی و جواهرات نقره ای مناسب ترین ست را برایتان می سازند.

ایده برای انتخاب لباس مجلسی زنانه

راه دیگر که پیش روی شماست ست کردن تماما یک رنگ لباس هاست. می توانید یک تیپ تماما سفید بزنید (می توانید از این پست کمک بگیرید) که این روزها هم خیلی مورد توجه است. انتخاب آیتم ها شاید کمی سخت باشد ولی در نهایت یک تیپ فوق العاده برایتان ساخته می شود. اگر از جواهرات طلا یا نقره استفاده کنید تیپ تان معرکه می شود.

ایده برای انتخاب لباس مجلسی زنانه

اگر سوالی در مورد لباس مجلسی زنانه دارید با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط:

1- نکات پوشیدن لباس مجلسی سفید

2- دو مدل ست کردن لباس مجلسی آبی

3- ست کردن کفش پاشنه کوتاه و لباس مجلسی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :