مهفام میرزایی در
0

اصول انتخاب اکسسوری برای خانم های چاق

اصول انتخاب اکسسوری برای خانم های چاق

جمله ای از کوکو شانل هست که می گوید فشن معماری است، یعنی بازی با تناسبات. این قانون درباره همه لباس ها صدق می کند و با انتخاب و طراحی صحیح لباس ها می توان تغییرات اساسی در اندام و شکل بدن ایجاد کرد. اکسسوری ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. در این مطلب اصول انتخاب اکسسوری برای خانم های چاق را بررسی خواهیم کرد. اگر شما چاق هستید و دوست دارید لاغرتر به نظر برسید این مطلب برای شماست.

اصول انتخاب اکسسوری برای خانم های چاق

جواهرات
برای خانم های سایز بزرگ جواهرات درشت و جلب توجه کننده مناسب تر هستند و جواهرات ریز ممکن است اصلا دیده نشوند. پس خانم های چاق بهتر از از انگشتر های درشت و النگو های ضخیم و گردنبند های شلوغ تر و با نگین ها و قطعات درشت تر استفاده کنند تا لاغرتر به نظر برسند اما فراموش نکنید که زیاده روی می تواند تاثیر عکس داشته باشد و یک قطعه برای هر بخش کافی است.

کمربند
اگر با وجود چاق بودن خط کمر شما مشخص است از هر نوع کمربندی می توانید استفاده کنید به ویژه کمربند هایی که دارای تزئین و رنگ های درخشان هستند و توجه چشم را به کمر شما معطوف می کنند. اما اگر شکم بزرگی دارید کمربند های عریض تر و ساده تر در رنگ های تیره مناسب شما است.

اصول انتخاب اکسسوری برای خانم های چاق

کفش
کفش های نوک تیز باعث کشیده تر شدن اندام و در نتیجه لاغر تر شدن شما می شوند. پس به جای کفش های نوک گرد از کفش های نوک تیز استفاده کنید. اثر غیر قابل انکار کفش های پاشنه بلند را نیز فراموش نکنید. هر کسی با پوشیدن کفش پاشنه بلند لاغرتر و کشیده تر به نظر می آید. اما سلامت پاها و کمر خود را نیز در نظر بگیرید، مدل هایی که در مچ دارای بند هستند بهترین نوع کفش پاشنه بلند هستند. از همه مهم تر راه رفتن در کفش پاشنه بلند را یاد بگیرید.

کیف
هرگز کیف کوچک حمل نکنید، کیف کوچک باعث می شود درشت تر به نظر برسید مگر این که آنقدر کوچک باشد که در دستانتان گم شود. یک کیف دستی یا دوشی بزرگ که طول آن از 22 تا 28 سانت کمتر نباشد بهترین انتخاب است.

اصول انتخاب اکسسوری برای خانم های چاق خوانید اگر سوالی دارید در بخش نظرات در کنار شماییم.

مطالب مرتبط:

1- خانم هاي چاق براي پاييز چگونه خريد کنند

2- 9 ترکيبي که شما را چاق نشان مي دهد

3- انتخاب گردنبند بر اساس فرم و اندازه گردن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما



ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :