محمد رضا اهوارکی در
0

آقایان: چگونه صورتی بپوشم؟

آقایان: چگونه صورتی بپوشم؟

مدت زیادیست که رنگ صورتی میان عامه ی مردم چه آقایان و چه خانم ها رایج شده است. دلیل این قضیه نیز، هم خوانی این رنگ با رنگ های زیادیست که وجود دارد. خود این رنگ هم از تنالیته ی رنگ خوبی برخوردار است و از پیازی و روشن تر از آن گرفته تا سرخ آبی را می توان از خانواده ی این رنگ نامید. در این پست قصد داریم روش های مختلف پوشیدن البسه با این رنگ را به شما نشان دهیم. با ما همراه باشید.

در قرن 19 پوشیدن این رنگ موجب تمسخر پسران می شد اما الان در حال حاضر در سال 2016 هر جایی را بنگرید امکان ندارد نشانی از این رنگ در پوشاک آقایان نبینید. حتی این رنگ و طرح هایی که با آن در ارتباطند در لیست گرانترین پوشاک آقایان قرار گرفته اند. حال لازم است نکاتی را ذکر کنیم که برای پوشیدن آن این ها را رعایت کنید:

آقایان :چگونه صورتی بپوشم؟ آقایان :چگونه صورتی بپوشم؟

1- ساده بپوشید

اگر قصد پوشیدن صورتی را در میان لباس هایتان دارید این را بدانید که در حال راه رفتن روی لبه ی تیغ هستید و مرز نازکی بین درست و غلط وجود دارد. ما نمی گوییم همه ی لباس ها را صورتی بپوشید، به جای آن یک لباس را با دقت بالایی صورتی بپوشید. مثلا یک تیشرت ساده ی صورتی یا یک جفت جوراب با خط های صورتی.

آقایان :چگونه صورتی بپوشم؟

2- آن را با رنگ های تیره تر ست کنید

صورتی شدیدا تو چشم است و راحت ترین کار این است که آن را با رنگ های تیره تر ست کنید مثل سرمه ای. اگر قصد سفر دارید روی یک پیراهن نخی صورتی مانند تصویر سرمایه گذاری کنید و آن را با شلوار سرمه ای ست کنید که ترکیب رنگ آن متعادل شود و یا برای فصل بهار روی تی شرت صورتی و روپوش سرمه ای سرمایه گذاری کنید.

آقایان :چگونه صورتی بپوشم؟

3- صورتی با پوست تیره بیشتر می آید

مثل همه ی رنگ های دیگر وقتی صورتی بیشتر به شما می آید که برنزه یا به طور طبیعی پوستی تیره داشته باشید. ولی نگذارید این قضیه شما را نامید کند. صورتی در تنالیته های زیادی عرضه می شود از رز گرفته تا سرخ آبی و اگر پوستی روشن تر دارید باید به دنبال تنالیته ی تیره تر این رنگ باشید.

آقایان :چگونه صورتی بپوشم؟

4- ترند ها را باهم ترکیب کنید

آیا دقت کرده اید که جدیدا رنگ های ارتشی خانواده ی سبز میان آقایان خیلی مد شده است؟ و حالا چه رنگی بیشتر با آن می آید؟ درست است، صورتی. یکی از تطبیق پذیر ترین رنگ ها صورتی است و با اکثر رنگ ها جور می شود. تنالیته ی روشن تر این رنگ با رنگ های خاکی و سبز به راحتی ست می شود.

مطالب مرتبط:

1- رنگ موی رزگلد در اینستاگرام

2- چگونه کت و شلوار طوسی بپوشیم؟

3- ست پیراهن و کروات مردانهدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :