راه تشخیص کمربند گوچی اصل از تقلبی

نام آشنای گوچی، در بین برندها برای کیف، کفش، کمربند، وسایل چرمی و سایر اکسسوری‌‌ها بسیار به چشم می‌خورد. البته شناخت یک قطعه با مارک گوچی اصل به دلیل وجود نمونه‌های تقلبی آن، کار آسانی نیست. در این مقاله چی بپوشم شما را راهنمایی خواهد کرد تا راه تشخیص کمربند گوچی اصل از تقلبی را بشناسید.

ad banner

تاریخچه برند گوچی

این برند در سال ۱۹۲۱ در ایتالیا توسط گوچو گوچی، پایه گذاری شد. آغاز شروع به کار گوچو از یک هتل بود، در آن زمان گوچو علاقه عجیبی به چمدان‌های چرمی مشتریان هتل پیدا کرد و جرقه تولید محصولات چرمی در ذهن او زده شد. اولین محصولات چرمی تولید شده توسط او زین‌های چرمی مخصوص اسب‌سواری بود که چندی بعد با تغییر شغل، به تولید چمدان‌های چرمی پرداخت. در سال ۱۹۶۰ و پس از مرگ وی با بازگشایی فروشگاه‌هایی در پاریس، بورلی، هیلز و لندن و چند شهر دیگر توسط خانواده وی این برند توسعه یافت و به اوج شهرت رسید. افراد مشهور زیادی از مشتریان این برند هستند، که همین امر تبلیغات خوبی برای این برند بود. البته این شرکت رکودهای اقتصادی بالایی را نیز پشت سر گذاشت، در سال ۱۹۹۰ دو تن از شرکای این شرکت دچار اختلافاتی شدند که موجب ضرر ۳۷ میلیونی این شرکت شد. در سال ۱۹۹۲ تام فورد به شرکای شرکت گوچی پیوست. فورد با برنامه‌ای که در این شرکت اجرا کرد، برند گوچی را دوباره پویا نمود، طوری که می‌توان دست‌آوردها و محبوبیت امروزی این برند را مدیون وی دانست.

جعبه کمربند گوچی اصل

گوچی برای تمام محصولات خود، یک کیف مخصوص طراحی کرده است. اما کمربند گوچی، علاوه بر کیف، یک جعبه کمربند هم دارد. اما اگر کمربند مورد نظر شما، یکی از این گزینه‌ها را ندارد، باید به اصل بودن آن شک کنید.

چگونه کمربند گوچی اصل را بشناسیم؟

لوگوی روی کیف کمربند

بر روی کیف کمربند گوچی، لوگوی این برند با رنگ قهوه‌ای سوخته، با کیفیت بالا حک شده است. همچنین طرح پوشش داخلی کیف، طرح دو حرف G حک شده است.

چگونه کمربند گوچی اصل را بشناسیم؟

کیسه کمربند گوچی

علاوه بر کیف و جعبه، کمربند گوچی اصل شامل یک کیسه پارچه‌ای به رنگ قهوه‌ای است. در هنگام خرید کمربند گوچی، به نام گوچی که بر روی کیسه پارچه‌ای با فونت مخصوص این شرکت حک شده است، توجه کنید.

چگونه کمربند گوچی اصل را بشناسیم؟

جنس کمربند گوچی اصل

جنس کمربند گوچی از چرم اصل است، اما اگر در شناخت چرم اصل مهارت ندارید به شما توصیه می‌کنیم این مقاله را بخوانید: چطور چرم اصل را بشناسیم؟
 
با شناخت ویژگی‌های چرم اصل، می‌توانید تا حدودی از اینکه انتخاب درستی داشته باشید، مطمئن شوید.

چگونه کمربند گوچی اصل را بشناسیم؟

دوخت کمربند گوچی

خطوط دوخت کمربند گوچی، از ویژگی‌های اصلی آن است که می‌توان یک کمربند تقلبی را با آن شناسایی کرد. شرکت گوچی، به خاطر احترامی که برای مشتریان خود قائل است، کمربندهایی با دوخت بدون نقص تولید می‌کند.

چگونه کمربند گوچی اصل را بشناسیم؟

پل‌های کمربند گوچی اصل

پل های کمربند گوچی اصل هم جنس و هم رنگ خود کمربند است. توجه داشته باشید که هر نوع اختلاف رنگی در تگ کمربند و خود کمربند، نشانه تقلبی بودن آن است.

چگونه کمربند گوچی اصل را بشناسیم؟

سگگ کمربند گوچی

نحوه اتصال سگک کمربند گوچی اصل با نمونه تقلبی آن بسیار متفاوت است. در کمربند گوچی اصل، سگک کمربند توسط یک مهره کوچک فلزی به کمربند متصل شده است که این مهره از قسمت روی کمربند کاملا قابل دیدن است. توجه داشته باشید که جنس قطعات فلزی کمربند از جمله سگک آن باید کیفیتی بالا داشته باشند.

چگونه کمربند گوچی اصل را بشناسیم؟

نام گوچی بر سطح داخلی کمربند

در سطح داخلی کمربند، لوگوی این شرکت با کیفیت بالا و به صورت برجسته بر روی کمربند حک شده است. همچنین این لوگو شامل یک شماره سریال ۱۴ رقمی است که می‌تواند نشانه مهمی برای شناخت کمربند گوچی اصل باشد.

چگونه کمربند گوچی اصل را بشناسیم؟

 

 

 

مطالب مرتبط:

۱- ۱۰ مارک معروف از کفش گلدار زنانه

۲- راهنمای ست کردن کفش لوفر با لباس مردانه

۳- جدیدترین مدل کیف زنانه برند شنل با نام شنل گابریل

۴-راه تشخیص کیف فندی اصل از تقلبی

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :