راه تشخیص کیف فندی اصل از تقلبی

اولین فروشگاه محصولات چرمی فندی در سال ۱۹۲۵ در رم توسط ادوارد و ادله فندی تاسیس شد و طی دو دهه کیف‌های این شرکت در کل جهان شناخته شد. در سال ۱۹۶۶ لوگوی مارک فندی با دو حرف F کنار هم، ارائه شد و در همان سال، شعبه‌هایی در کشورهای دیگر از جمله آمریکا و ژاپن افتتاح شدند. این برند با ارائه کیف‌هایی با طرح‌های زیبا و جذاب، علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. ولی در این بین نمونه‌های تقلبی این برند نیز در بازار موجود هستند. چی بپوشم شما را راهنمایی خواهد کرد تا راه تشخیص کیف فندی اصل از تقلبی را بشناسید. 

لوگو کیف فندی اصل

روی برخی از کیف‌های برند فندی، پلاک کوچک فلزی نصب شده که نام فندی با کیفیت بالا و MADE IN ITALY (با حروف بزرگ) حک شده است. به نوشته حک شده توجه کنید تا دقیقا مشابه نمونه اصل آن باشد. سطح داخلی کیف‌های فندی با پارچه‌‌هایی با جنس عالی دوخته شده است و بر روی این پارچه کلمه فندی با حروف بزرگ حک شده است. برخی از آسترهای کیف‌های قدیمی فندی طرح لوگو فندی را دارند. دقت داشته باشید که پارچه داخلی کیف باید نرم و لطیف باشد و حالت زبری نداشته باشد.

راه تشخیص کیف فندی اصل از تقلبی

راه تشخیص کیف فندی اصل از تقلبی

جنس کیف فندی اصل 

اکثر کیف های فندی از چرم مرغوب تهیه می‌شوند. بنابراین با لمس جنس کیف می‌توانید با کیفیت بودن چرم را تشخیص دهید. در ساخت بسیاری از کیف‌های جعلی این برند از پلاستیک و مواد مصنوعی استفاده شده است که باعث ایجاد ترک‌هایی در رویه کیف می‌شود.

بسته بندی کیف را بررسی کنید 

به یاد داشته باشید برندهای لوکس همیشه به بسته بندی محصولات خود توجه زیادی می کنند و این دقیقا کاری است که برای تولید کنندگان لوازم جعلی اهمیت چندانی ندارد.

راه تشخیص کیف فندی اصل از تقلبی

شماره سریال کیف فندی

کیف‌های فندی دارای طرح و رنگ متفاوتی هستند ولی هر مدل از کیف‌های فندی دارای سریالی مختص به همان کیف است که بر روی قسمتی از کیف حک می‌شود. این سریال ممکن است روی دسته کیف، چرم داخل کیف و یا هر قسمت دیگری نوشته شده باشد.

راه تشخیص کیف فندی اصل از تقلبی

لیبل پارچه‌ای کیف فندی اصل

در سطح داخلی کیف، یک لیبل پارچه‌ای دوخته شده وجود دارد که بر روی آن یک هولوگرام قرار دارد که اعداد رمزگذاری شده بر روی آن حک شده است.

راه تشخیص کیف فندی اصل از تقلبی

قسمت‌های فلزی کیف فندی

برخی از مدل‌های کیف فندی حلقه‌های فلزی دارند، فلزهای بکار رفته در کیف‌های این برند از جنس نیکل و برنج است که عبارت فندی روی این قسمت ‌ها حک شده است. زیپ و قفل‌های کیف هم باید به راحتی باز و بسته شوند.

راه تشخیص کیف فندی اصل از تقلبی

دوخت کیف فندی

درزها و گوشه های دوخته شده کیف فندی باید صاف و تمیز باشد. خطوط دوخت کیف فندی، کاملا منظم و بدون هیچ نقصی هستند. توجه کنید هرگونه تغییر رنگ و نامنظمی در دوخت کیف نشانه تقلبی بودن است.

راه تشخیص کیف فندی اصل از تقلبی

برخی از مدل‌های کیف فندی، از پارچه‌هایی با طرح لوگوی این شرکت که به صورت دو F کنار هم هستند، تهیه شده‌اند. به نحوه قرارگیری این حروف، فاصله آن‌ها و کیفیت طرح توجه کنید. جنس این پارچه و طرح روی آن دارای کیفیتی عالی است که هیچ نقصی در آن نمی‌توان پیدا کرد. کیف های فندی کارت های تایید هویتی دارند که یک شماره سریال ۱۵ تا ۱۷ رقمی بر روی آن درج شده است. کارت شناسایی کیف شما تضمین می کند که کیف استاندارهای کیفیتی برند فندی را دارد. شماره‌ای که روی این کارت درج شده است با شماره‌ای که داخل کیف درج شده است باید مطابقت داشته باشد.

 

مطالب مرتبط:

۱- ۱۰ مارک معروف از کفش گلدار زنانه

۲- راهنمای ست کردن کفش لوفر با لباس مردانه

۳- جدیدترین مدل کیف زنانه برند شنل با نام شنل گابریل

۴- تاریخچه برند تیمبرلنددیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 22 آگوست 2017

کیف فندی اصل خیلی گرونه بابا چه خبره دیوونم مگه بخرم؟!ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :